Jump to content

Santi_Animator

Members
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Santi_Animator last won the day on June 30 2009

Santi_Animator had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

1 Follower

About Santi_Animator

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/31/1989

City (optional)

 • Miasto
  Ogrodzieniec / Kraków
 1. Więc Xsesne jest ładny tylko na filmikach promocyjnych, chociaż wciąż mnie zastanawia jak sobie poradzili przy filmie "Paul", ale można tak gdybać w nieskończoność. Dzięki za info. Gratki za projekt i powodzenia przy kolejnych. Jestem jeszcze tylko ciekaw, czy zakupiliście sobie własny Xsesne czy może w Polsce jest ktoś kto świadczy usługi z jego wykorzystywania?
 2. Siema, powiadasz, że praca nad materiałem z Xsens to katorga. Hmm ciekawe, chętnie bym sprawdził jak wygląda taki materiał, ponieważ nie miałem jeszcze z nim styczności, a producent chwali się hollywoodzkimi produkcjami, więc tym bardziej mnie to zastanawia. Fajny reel, moja ulubiona scena to ta w 55s. Keyframe animation rozumiem, że chodzi wyłącznie o lipsync w sytuacjach gdy nie ma żadnych propsów. Czy czasem po prosty mocap poszedł do kąta i animowałeś ręcznie ruch postaci?
 3. Wiem, że późno składam te oficjalne gratulacje, ale gratuluję :D Moje zdanie znasz doskonale, więc nie będę się rozpisywał, projekt bardzo mi się podoba, artykuł z Computer Arts również. Życzę powodzenia przy kolejnych projektach i więcej przespanych nocy :D
 4. Zachęcam do obejrzenia animowanego filmu krótkometrażowego pt. "Oedipe" Jest to film czterech absolwentów ESMA (Ecole Superieur des Arts et Metiers Artistiques) w Montpellier. Link źródło: CGTalk
 5. Muszę przyznać, ze spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Cóż, czekam na więcej :D
 6. Nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat, dlatego postanowiłem tutaj dać linka do nowego dłuższego zwiastuna, który już trochę wyjaśnia (a nawet bardzo) fabułę filmu. http://www.youtube.com/watch?v=x3oxyY8658U Pozdrawiam
 7. O proszę, co ja tu widzę ;p Nawet się nie pochwaliłeś :D Świetny model, kolo ma bardzo szczery uśmiech, aż się prosi o jakąś animkę :D Pozdro!!
 8. Nie ten dział, wątek do przeniesienia.
 9. Z pewnością postaraj się aby było więcej bardziej zbitych do siebie cząsteczek, bardziej chaotyczny ich ruch i zwiększ bardzo ich prędkość, taki powolny płomyk czasem jest przyjemny dla oka, ale w ogóle nie naturalny :D Może dziwnie to zabrzmi, ale płomień pali się bardzo szybko :D Powodzenia w testach ;)
 10. Przyjemny w odbiorze, warto coś takiego obejrzeć dla relaksu :D
 11. Rewelacja, czekałem z niecierpliwością na ten zwiastun, teraz jeszcze tylko wystarczy wyczekać do premiery. Zapowiada się świetnie.
 12. Witam, bardzo interesująca prezentacja i miałem okazja obejrzeć blendera :P Ale tak poważnie, to bardzo dobry rigg, nie będę się rozpisywał ponieważ jakoś nie czuję się na siłach, ale ogólnie widać że odwaliłeś kawał porządnej roboty. A motyw w telewizorem mnie powalił :D Mając na myśli tą krótką animkę. Keep Moving Forward :)
 13. Siemka kannu druga symulacja jest bardzo ciekawa, pierwszy rozbryzg wody bardzo mi się podobał. Wynurzenie się rekina również ciekawe oczywiście pod względem zachowania wody. Widać ze symulacji będzie mnóstwo, a czy oprócz wody pojawi się jakiś przykładowo ogień? W postaci ogniska na wyspie lub pochodni itd.?
 14. Siemka kannu widać iż ciągle idziesz do przodu i trzymam kciuki, klimat bardzo mi się podoba pomijając fakt niejasności historii :D Lecz model domku i statku są świetne, symulacja wody również bardzo ładna, lecz zastanawiam się czy piana nie jest za duża, trudno to oszacować na tak krótkim filmiku, ponieważ może statek płynie z ogromna prędkością rozbijając fale. Przyjemny dla oka byłby render z innej perspektywy, ale rozumiem że nie ma czasu na takie zabawy, tak wiec z niecierpliwością czekam na kolejne newsy, najchętniej zobaczyłbym w końcu jakaś postać ;) Powodzenia w dalszej pracy
 15. Brak mi słów. Genialny short. Po prostu genialny :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy