Skocz do zawartości

Postać 3d: Smoczek:) - kolejny smoczek


ikim

Rekomendowane odpowiedzi

Robi wrazenie. Jedyne co moim zdaniem nie za bardzo pasuje to wyglad tekstur jakby byly \"malowane farbami\". Jak pierwszy raz zobaczylem oteksturowanego to mi smok z warhammera figurkowego sie skojarzyl. Nie robi wrazenia jakby byl zywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygladają jakby byly malowane bo tak własnie powstały. Chcę zeby smoczek, jak i pozniej animka mialy \"rysunkowy charakter, to nie bitwa z dinozaurami zebym się musiał silić na realizm:). Giorgione - nad bumpem popracowac musze, na razie robi za niego mapa diffuse:P

A mapka ponizej:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smok zaje****y... czekam na dalsze rendery.... powiem Ci, że może zrobisz konkurencję twórcom najdroższego polskiego filmu FANTASY..... a przynajmniej widocznemu tam plastikowo-sraczkowatemu smokowi (który podobno z założenia miał być złoty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili wyzeźbiłem kolejnego smoka, zeby eryk nie czuł się samotny:) wakacje chwila wolnego to zabrałem sie do Mojego Wielkiego Projektu;-) uwagi mile widziane.

Poprzedni ma sie bardzo dobrze jakby kto pytał, męczę się z rigiem wiec nie ma co za bardzo pokazywać. przypuszczam ze moje proby animatorskie też porywajace nie będą więc na razie nie bede sie nimi epatował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności