Skocz do zawartości

Brak wydajności przy grach


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie powinno to być w dziale hardware...ale może mój problem ma coś w spólnego z oprogramowaniem. Ogólnie rozchodzi mi sie o to, że jak mam kompa z Intel Quadem, 3GB Ramu i karta grafiki GeForce 8500 GT 256...to wydaje mi się, że to dobry sprzęt by ruszyć na nim gre jaką jest np. Assasin's Creed.

Jednakże gra przy wiekszych ustawieniach grafy tnie się nie miłosiernie więc musze grać na minimalnych ustawieniach. Gra jest oryginalna.

Nie rozumiem więc...W czym może leżec problem...Zastanawiałem się czy może miec z tym cos wspólnego Vista zainstalowanana na kompie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dokładnie, u siebie mam GF8400 a większość gier działa o wiele gorzej niż na komputerze brata gdzie jest jeszcze P4 ale za to jakiś Radeon. To od razu się zapytam - ktoś orientuje się, jak wygląda sprawa z wymianą grafiki w laptopach - czy w ogóle jest jakaś opcja żeby w kadłubku z GF8400 upchnac np 8600 (wersje mobilne oczywiście)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle kupowałeś 8500? :D

@Lucas: jeśli twoja grafika nie jest zintegrowana, a skoro to GF to jest spora szansa na to, to można wymienić kartę. Z tego co wiem to istnieją nawet mobilne wersje 8800, ale pewnie ciężko z dostępnością będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle kupowałeś 8500? :D

@Lucas: jeśli twoja grafika nie jest zintegrowana, a skoro to GF to jest spora szansa na to, to można wymienić kartę. Z tego co wiem to istnieją nawet mobilne wersje 8800, ale pewnie ciężko z dostępnością będzie.

 

Że mobilne są to wiem, tylko podejrzewam, że obudowa w dużej mierze jest robiona właśnie pod karty, np ulokowanie wentylatorów. Z tąd moje obawy czy lepsza karta w ogóle będzie mechanicznie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności