Skocz do zawartości

[Rekrutacja] Grafik 2D


Gravell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Grupa esya_guardians istniejąca od niespełna półtora roku poszukuje grafików 2D do gry online "Esya". Jest to projekt gry typu MMORTS osadzony w świecie stylizowanym na średniowieczny z domieszkami elementów fantasy. Prace nad grą trwają już prawie 18 miesięcy. Obecnie możemy pochwalić się niemal skończonym autorskim silnikiem gry, pracami nad klientem, które wkraczają w sferę zaawansowanych oraz serwerem, który potrafi obsługiwać podstawowe zdarzenia gry.

 

Osoby chętne powinny wykazać się znajomośćią wybranego programu graficznego oraz zmysłem estetyki.

 

Na chwilę obecną nie możemy zaoferować wynagrodzenia pieniężnego za pomoc przy projekcie (co nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości).

 

Chetnych proszę o kontakt pod adresem e-mail: [email protected].

 

Pozdrawiam, Gravell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strona projektu jest w fazie wykańczania, na dniach powinna być dostępna wraz z działem galeria, gdzie będzie można podziwiać część grafik.

 

Pozdrawiam

 

PS Adresem rzucę, gdy wszystko będzie już na bum-cyk-cyk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, co napisaliście na swojej stronie, myślę no ok, trochę przekoloryzowane, ale może już to macie, ale im więcej czytałem (sam nie wiem skąd wziąłem na to czas) tym mniej mi się to podobało

Esya to projekt gry MMORTS, który ma zrewolucjonizować rynek gier online.
Jeśli w ogóle go skończycie, to zrewolucjonizujecie rynek amatorskich mmo, bo mało ich wychodzi :P podbijanie świata zostawcie sobie na później :)

podczas rozmowy na temat gier MMORPG powstała idea by skończyć ze schematycznością i powielaniem istniejących już rozwiązań, a zająć się tworzeniem czegoś nowego – czegoś, czego jeszcze nie było.
każdy, absolutnie każdy amatorski projekt ma tak opisany swój projekt, przez co już na starcie jesteście schematyczni i powielacie cudze rozwiązania...

Jeżeli jednak zależy Ci na "żywej" rozgrywce oraz muzyce i grafice budującej niezapomniany klimat to znalazłeś coś dla siebie!
To było najlepszym podsumowaniem całości, bo nie macie jeszcze grafiki, a na pewno nie taką, która "budowałaby niezapomniany klimat"

 

... no nic, czekam na rozwój wydarzeń, bo chętnie pouczyłbym się na graficzkach do RTS'a zawsze chciałem :) tylko to MMO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie ta "zywa" muzyczke bo narazie brzmi tak jakby sie plyta zacinala (przynajmniej poczatek ale pozniej tez nie lepiej) :)

 

Grafika strony i jednym artem mnie nie przekonaliscie. Pokazcie cos wiecej.

Edytowane przez Apollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam, ale poprawcie też literówki, bo trochę to razi.

 

To co w galerii na razie strasznie kolorowe, ale pewnie jeszcze sporo się zmieni. Poczekam na screeny z gameplay'a.

 

Aha dlaczego mmo? Nie boicie się, że już na starcie może to być zbyt ambitne posunięcie jak już czepiał się szalony ;)

 

Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to, co napisaliście na swojej stronie, myślę no ok, trochę przekoloryzowane, ale może już to macie, ale im więcej czytałem (sam nie wiem skąd wziąłem na to czas) tym mniej mi się to podobało

Opis może nie zachwyca... Po prostu chcieliśmy pokazać, że istniejemy. Na razie skupiamy się na kodzie i wypuszczeniu czegoś grywalnego, stronę "medialną" zostawimy na później.

 

Jeśli w ogóle go skończycie, to zrewolucjonizujecie rynek amatorskich mmo, bo mało ich wychodzi :P podbijanie świata zostawcie sobie na później :)

każdy, absolutnie każdy amatorski projekt ma tak opisany swój projekt, przez co już na starcie jesteście schematyczni i powielacie cudze rozwiązania...

Tylko, że my nie robimy kolejnego siekacza MMORPG, który różni się od poprzednich grafiką i klawiszologią. To, że gra ma być online nie zawsze musi oznaczać jednego i tego samego (właśnie tego chcemy uniknąć).

 

To było najlepszym podsumowaniem całości, bo nie macie jeszcze grafiki, a na pewno nie taką, która "budowałaby niezapomniany klimat"

 

... no nic, czekam na rozwój wydarzeń, bo chętnie pouczyłbym się na graficzkach do RTS'a zawsze chciałem :) tylko to MMO...

Dlaczego taki wstręt do MMO :D? Zamiast tego wyobraź sobie zwykłego RTSa, z tą różnicą, że zamiast z komputerem walczysz z innym graczem... Z wieloma innymi graczami! :P

 

 

Poprawcie ta "zywa" muzyczke bo narazie brzmi tak jakby sie plyta zacinala (przynajmniej poczatek ale pozniej tez nie lepiej) :)

 

Grafika strony i jednym artem mnie nie przekonaliscie. Pokazcie cos wiecej.

Przygotowujemy się do wypuszczenia dema... Czegoś prostego co mogłoby pokazać, że coś już mamy i wystarczy odrobina samozaparcia a dokończymy to w pełni. Do poprawienia zostały jeszcze tylko drobne elementy i... zdobycie jakiejś grafiki właśnie :D. Gdybyśmy mieli grafikę to myślę, że do końca września na pewno wypuścilibyśmy już coś grywalnego.

 

 

Wiem, że się czepiam, ale poprawcie też literówki, bo trochę to razi.

No cóż, trochę ich wyłapaliśmy, ale jakieś na pewno jeszcze zostały. Na pewno będziemy poprawiać wszystkie, o których wiemy.

 

To co w galerii na razie strasznie kolorowe, ale pewnie jeszcze sporo się zmieni. Poczekam na screeny z gameplay'a.

No cóż, screeny chętnie byśmy pokazali, ale nie mamy totalnie grafik... Mamy dosłownie 3 modele co doskwiera niemiłosiernie, bo sam oteksturowany teren może się podobać, ale na kolana raczej nie powali.

 

Aha dlaczego mmo? Nie boicie się, że już na starcie może to być zbyt ambitne posunięcie jak już czepiał się szalony ;)

MMO dlatego, że zależy nam na interakcji z graczami. Istnieje masa zwykłych RTSów w które można pograć w trybie single player, ale my chcemy dać możliwość rywalizacji z innymi.

 

Powodzenia życzę.

Dzięki, przyda się ;).

 

Pozdrawiam.

 

PS Ale długaśny post wyszedł :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taki wstręt do MMO :D? Zamiast tego wyobraź sobie zwykłego RTSa, z tą różnicą, że zamiast z komputerem walczysz z innym graczem... Z wieloma innymi graczami! :P

 

czyli mozna sie bedzie pomordowac z paromatysiacami innych graczy na raz? :D Przynajmiej ja tak widze Massivly Multiplayer :)

 

a tak serio, to powodzenia. Przez to forum przewinelo sie tyle ogloszen projektow ktore padly ze fajnie by bylo zobaczyc cos skonczonego.

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh co to niby znaczy projekt nieoficjalny?

Ni mniej ni więcej tyle co niekomercyjny :P.

 

tak naprawde to nic nie pokazaliście...nic...zero...null.

Zdajemy sobie z tego sprawę, trudno jest pokazać coś gdy nie ma się grafiki a jedynie kilka pixelartów wykonanych własnoręcznie.

 

 

czyli mozna sie bedzie pomordowac z paromatysiacami innych graczy na raz? :D Przynajmiej ja tak widze Massivly Multiplayer :)

Tak, choć z tymi paroma tysiącami to troszkę przesada... Z paroma setkami, to już bliżej ;).

 

a tak serio, to powodzenia. Przez to forum przewinelo sie tyle ogloszen projektow ktore padly ze fajnie by bylo zobaczyc cos skonczonego.

Rozumiem, wiadomo, każdy mówi, że jest oryginalny i że tworzy coś niepowtarzalnego więc trudno wierzyć w to każdemu nowemu teamowi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nie pokazaliście przykładowej graficzki,a by pokazać, jakich grafik oczekujecie od ludzi, To ważne, pokażcie cokolwiek, co pokazywałoby rzut, kolory i bajkę, z jakiej mają być pozostałe graficzki, nie musi to być killer, może być zwykły obrazek zrobiony w paincie, oby czytelny.

 

btw czemu mmo mnie gryzie, bo każdy się za to bierze, kto ma mało pojęcia o robieniu prostych gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności