Skocz do zawartości

POSTAC 3d: face


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj kiepsciutko ... a ustai tak odbiegaja od ust angeliny - gdzie ta jej slynna kreseczka? :D - w dodatku zakryles sie czarnobialym renderem a jak wiadomo co czarnobialem przewaznie wyglada lepiej bo nie ma takiej rozbieznosci kolorow i wszystko jest bardziej zlane.. :) Popracuj nad ksztaletm texturami i realizmeme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest oki... ale jak zwykle diabeł tkwi w szegółach a tu i zabrakło.. i to boleśnie.

Co do podobieńtwa to poznałem od razu jak tylko otwarłem stronkę i rzuciłem okiem... Angelina jak się patrzy.. tylko taka niedoszła.. niedorobiona i smutnawa...

na przyszłość nie rzucaj się z motyką na słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys nawet nie dal renderka, a powiedzial ze jestes poczatkujacym i modelujesz twarz... to na 87% obstawialbym ze robisz Angeline ;)

 

Tak juz jest, wszyscy modeluja Angeline :]

 

A co do samego rendera, to mogles lepiej ukryc \"bledy\"... cos jak dac to z mniejszej perspektywy (troszke dalej), ustawic bardziej klimatyczne (ciemniejsze) oswietlenie, glebokie cienie... mozna bardziej by skontrastowac caly render... ale to tylko takie luzne uwagi ;)

 

Ogolnie jest fajnie i nie poddawaj sie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka na pewno nie jest zla :) ale wiele wymaga jeszcze dopracowania....przy takim prawie \"makro\" ujeciu naprawde kazdy sczegol jest wazny a te niestety leza Przede wszystkim brwi i oczy sa nie do przyjecia Wprowadz w galkach jakies odblyski, odbicia dla dzisiejszych renderow to zaden problem a napewno wyjdzie ci to na +

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Angeline do nowego super turbo wypasionego i nowatorskiego Tomb Raidera XXXVII to pasuje.

 

[Do drugiego postu w tym temacie - Gotham, dwa słowa a u mnie jest ROTFL za kazdym razem jak to czytam :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności