Skocz do zawartości

Layout: Pub Salvador [mały update]


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sympatyczne - jak rozwiążesz problem deski w tle i jej powtarzalność? Na razie ciężko cokolwiek więcej napisać - stronka jest lekka, trochę w blogowym stylu (to akurat minus ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za mało klimatycznie, nie wiem co to za pub ale strona nie nawiązuje do pubu, prócz tej deski na siłe. No ale czekam na update, zobaczymy potem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewienko w tle jest prawie identyczne jak bar w Salvadorze + wystrój jest mocno "drewniany" (krzesła, stoły, komody). W pubie pije się dużo tequili a na ścianach są malowidła Salvadora Dalego. Myślałem, żeby na tej desce postawić kieliszek z tequilą + cytrynka i jakaś rozsypana sól, a tło pod main content zrobić troszkę w podniszczonym papierowym stylu. Do jutra wieczorem wrzucę updacik i pomyślimy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej technologi bedzie oparta ta strona? bo fajnie by było ja pociągnąć we flashu:)

kolorki fajne:) jedynie na razie nie czuć klimatu pubu, baru, itd. hmm a możne to menu zamiast na tej belce (szarej) oprzeć na tasiemce (bordowej) która zaznacza się ilość przeczytanego tekstu :)??

 

pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tełka i ogólna grafika super. Czysto, świeżo i profesjonalnie.

 

Ale jak już wchodzimy w rozmieszczenie treści i liternictwo zaczyna się padaka (taka mniejsza, słowo dostosowane do wyrażenia przepaści między tłem a pomysłem na liternictwo).

 

Strasznie tu pusto. Ma się wrażenie, że nie myślisz o tym jak pokazać treść i projektujesz na zasadzie sklejenia fajnego efektu graficznego. To minus.

 

No i osobiście jakoś irytują mnie stronki przypominającę szkołe monstertemplates.. ale to moje osobiste uprzedzenie - nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby na tej desce postawić kieliszek z tequilą + cytrynka i jakaś rozsypana sól, a tło pod main content zrobić troszkę w podniszczonym papierowym stylu. Do jutra wieczorem wrzucę updacik i pomyślimy;)

 

Pierwsze 3 sek patrzenia na lay'a i to samo w padlo mi do glowy.

 

Do dzieła! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie takie nie bardzo, nie wiem dlaczego, ale coś jest poprostu nie tak, może poprostu lay jest za ciasny

 

powinienes powiekszyc odstępmy między wszystkim, interlinie defaultowe są zwykle za małe, ja przy 12 czcionce daje czasem i 21, ale 18 powinna wystarczyc

czcioneczke - dalbym georgie ale wiem ze i tak typo jeszcze pewnie nie ruszone zbytnio

te prążki bym sobie darował, a walnal bym cos grandżowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za komentarze. Mam mały poślizg, ale całe szczęście ze stroną im się nie pali, to ja ustalam deadline;)

 

EDIT:

 

Nie mogę znaleźć na stockach sensownego zdjęcia tequili - top view lub prawie top view. Zrobiłem taką małą modyfikacje. Zdjęcie z salvadora oczywiście. Poniżej oryginał.

 

salvador2.jpg

 

salva.jpg

Edytowane przez SSn4k3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, a moze zamiast konceptu tych desek w tle zmienic troche kierunek i dać zdjęcie jako tło całej strony, to zdjecie albo jakieś inne z tego lokalu, bo na tych deskach strona wyglada jak zbliżenie na podstawke pod szklanke, takie troche mało dumne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności