Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Camaro 69 || Need Aid


GrześDuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki phatum i wilL;) Dokladnie w tym tkwił problem z tym ze jak zmiejszam do tych ustawien to render idzie tak powoli ze jeszcze troche wolniej i by stał.. a ponadto wyskakuje mi error ze za malo pamieci dla bitmapy z materiału i wszystko idzie w piz du. Bede musial z tym poeksperymentowac:(

 

Errrrrrrrrrrrrr

 

Niet tam wpisujesz ile max moze ci zjesc pamięci ale jak masz 4 gb ram a wpiszesz sobie 10 gb w maxie to jak się ram skączy to max zacznie urzywac tego pliku stronnicowego od microsofru, juz nie pamietam jak to sie nazywa ale tak scena ruszy ale wolniej bo wkącu to leci z dysku a nie z ramu :) ja u siebie zazwyczaj mam 8 gb ram zjedzonego przez maxa +10-12 gb z hdd :)

 

A co do renderingu to zastanów się... czy jak renderują birbord to robi to 1 pc? :) Naucz się dzielic render w maxie ;) wszystko pujdzie szybko i gładko :)

 

a co do Render>procesing>memory options tam masz 3tyczki do zaznaczenia...2 z nich przyspieszaja o ile sie nie myle a 1 zwalnia :) poczytaj helpa w maxie to bedziesz kumaty ;)

 

 

Ciau

 

aaaaaaa jeszcze 1... masz ram uszkodzony/dysk/mobo/cokolwiek :) to tez moze byc przyczyna ;) umnie ostatnio ram to robił :)

 

Kolejny edit -.-

 

Render = Nie Podoba Mi się :D Ok ale konkretnie bagi potem reszta.

Materiał felg lerzy jest przejarany nic z tym nie zrobisz w poscie ani to fajnie wyglada powalcz troszke z tym. Lakier tez lerzy jest nieciekawy troszke albo to studiu zaraz to rozwine .... Czemu szyba jest niebieskawa? Tzn wiesz fajnie to wyglada ale jak by auto nad mozem stalo a nie w studiu... A jak juz chcesz niebieska to niech BG bedzie niebieskie zeby sztucznie nie wygladalo... Dalej gril w tym aucie jest plastikowy ? jak tak to zrub mu speca zeby cos odbijal... Opony fajne ale zrub displacementem jak zrobiles bumpem... ogolnie popraw caly chrom bo jest ble. urzywasz mentala? Urzyj ProChrom albo gotowego presetu on juz dobrze wyglada....

 

Studio. Masz Muscle bryke która ma moc taką ze moze startowac na 2 kołach :] a studio jak bys robil do jakies rodzinnej fury, wskocz na google i poszukaj studji do muscle i sproboj cos na ich wzor wydesignowac :), Niech te odbicia palą po oczach i czerń nie ma byc 100% czerń tylk otak max 85% brakuje jakiegos odbicia na masce i odbicia od ziemi na dole auta w studiu cos trzeba z tylu dac bo masz szare tło z cieniem od auta co jest ''nudne'' zapodaj jakiegos spota zeby oko przyciągneło.

 

I to chyba na tyle...jak cos mi przyjdzie na mysl to napisze.... i ta są błędy w poscie i nie nie poprawie bo nie mam offica =.= :*

 

ciau

Edytowane przez D4D4L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za posty Torm i D4D4L;) Bardzo sie przydadzą.

 

Wlasnie najwidoczniej komp juz mi zdycha. Niedlugo moze wejde w posiadanie nowego, ale to sie zobaczy.

 

Uzywam mentala, a chrom jest wlasnie gotowy prest użyty. Jeżeli chodzi o studio, cienie szarosci i ciemnosci to juz poprawione zostało. Szyba niebieska bo zgodna z referencjami. Grill w Camaro jest plastikowy a moj material ma spectaculara, tylko na tym renderze akurat nie widac. Na reszcie ujeć jest;) bieznik - modelowany, sidewall - disp. Lubie takie studia wlasnie, moim zdaniem mają klimat, a ten czarny Camaro sie w nim prezentuje nienajgorzej(ale to zobaczysz w Final). Mysle ze sie pozytywnie rozczarujesz;) studio juz jest jeszcze tylko 1 scenka i bd.

 

jesli coś opuscilem to trudno... późna godzina oczy juz nie te same

 

Pzdr!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności