Skocz do zawartości

Layout: KataLog saLonów Pięknosci Poprawki


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jeden z wcześniejszych projektów, który nie został kupiony i po przeróbce trafił do portfolio.

 

salonypieknoscifc9.th.pngthpix.gif

 

Co o nim sądzicie?

Szczególnie chodzi mi o rozmieszczenie elementów, typografie i kolorystyke.

Edytowane przez wink25
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No co do typografii to nie wiem jak ją poprawić. Co do zgody twórców to mozna by z tego zrobić osobny temat ;] zdaje sie ktos już o tym pisał. Oczywiście nie mam zgody i jest to pewien dyskonfort, ale godze się na to. Pozatym fakt, że mogłem nie używać tak znanej postaci jak aeon flux. Przy okazji znasz może jakieś dobre strony z darmowymi zdjęciami? Z góry dzięki narazie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

troche to nudna strona-układ ramek napewno funkcjonalny,ale nic poza tym. ten różowo-szary kolor, odstępy miedzy ramkami są niespojne, duży i szeroki top kontrastuje z resztą strony, gdzie raczej mało jest wolnego miejsca. to imo wypadałoby zmienić.

powodzenia przy następnych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już spoko :] zapomnijcie o tym aeon flux ta druga też jest niezła. Apropo typografi, fakt, że nie jest to moja mocna strona, ale co mógłbym zmienić, żeby to poprawić lub jakich wzorców sie stosować? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sand - ewentualnie niech bierze zdjęcia ze znakami wodnymi. Jak się projekt spodoba klientowi - wtedy kupuje wybrane zdjęcia ;)

 

Co do projektu. Unikaj gradientów przechodzących z koloru do tła/białego. Za duży kontrast się wtedy tworzy i brzydko to wygląda ;)

 

Typografia (dobór czcionek, AA) - leży na całej linii ;)

 

Układ jest ok, ale te odstępy między boxami mnie przerażają. Zobacz - masz tyle miejsca, a wszystko jest takie malutkie?

 

poprawiaj i pokazuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zupelnie nie podchodzi menu a szczegolnie czcionka. Jak ja czytam to strasznie mruze oczy. Kolorki tez takie nijakie.

Kreski (te na samym dole) w oknach nie sa na rownych poziomach.

Zmniejszyl bym jeszcze cien calego okna jezeli background ma byc bialy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności