Skocz do zawartości

KwusheR

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przedstawić, ponieważ jestem tutaj nowy ;) Zajmuję się tworzeniem grafiki na potrzeby stron www. Chcę spróbować swoich sił w 3D - zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

Teraz jednak chciałbym pokazać jeden z moich projektów, a mianowicie szablon mojego portfolio. Jestem zwolennikiem minimalistki i uczono mnie, że strona ma za zadanie przekazać jak najwięcej treści. Grafika jest tylko dodatkiem, by treść tę jakoś ubarwić ;) No, ale do rzeczy.

 

Nie chcę mieć w portfolio żadnych wodotrysków. Nie wyznaję zasady, że portfolio ma przedstawiać maks naszych możliwości. Według mnie to prace zawarte w nim mają uświadomić potencjalnego klienta o naszych umiejętnościach.

 

Rozpisałem się i zapomniałem pokazać projektu ;)

 

http://fc91.deviantart.com/fs30/f/2008/099/5/c/5cdab2348d2eb7f3.png

 

W tworzeniu stron www już troszkę siedzę, ale wciąż szukam nowych doświadczeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi sie portfolio bardzo podoba, minialne i przejzyste. Jedynie gorny banner mnie ciut martwi. Teraz ogladam projekt na 1900x1200 i gora zajmuje mi calkiem sporo ekranu, jak ktos to otworzy na malym lapku na 1280x800 to to bedzie z polowe strony.

No i witam na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Według mnie ładna, prosta i estetyczna strona lecz top i stopka słabe, a to chyba głównie za sprawą tekstury. zmieniłbym ją na coś bardziej prostego, może nawet na jednolity kolor. Można także popracować nad ciekawszym menu napewno nie odwróci to uwagi od treści ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście podobne ;P Ale inspiracją był motyw z filmu underworld - a dokładniej pewien ornament na trumnie.

 

Wiem, że minimal nie polega na tym, że wszędzie ma być pusto, ale tak po prostu chciałem ;) Może rzeczywiście brakuje jakiegoś charakterystycznego dla tematyki elementu (identyfikacja wizualna), ale portfolio pocięte i zakodowane, więc nic zmieniać nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności