Skocz do zawartości

Zgłoszenia do programu "Młoda Animacja”


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczamy informacje dot. programu "Młoda animacja" nadesłaną przez Panią Liwię Mądzik ze Studia "Młodzi i Film" im. Andrzeja

Munka oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Więcej informacji z rozszerzeniu newsa.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=359

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Również zauważyłem, że termin jest bliski, ale jeśli dobrze zrozumiałem to przecież chodzi tylko i wyłącznie o zgłoszenie pomysłu na swój film ...

 

Na stronie http://www.studiomunka.pl/aktualnosci/mlodaanimacjawkrotcekoniecnaboru są wymagania odnośnie zgłaszania...

 

Być może ktoś już coś takiego ma i skorzysta. Tego już nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie za wcześnie żeby opowiadać. Pewnie się będę mógł wypowiadać w okolicach drugiego półrocza 2009tego. Ale wygląda to teoretycznie dość prosto - dostajesz umowę, kasę w 3ch ratach i robisz:) Tyle teorii:) W moim przypadku jest trochę bardziej pokręcona sytuacja bo to koprodukcja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, napisz tylko, jak zrobiłeś storyboard. Czy wykonałeś go wg. zasad scenopisu filmowego, czyli wszedzie pisze ile trwa scena, jakie dźwięki się wydobywają zanaczyłeś wszystkie fade iny i outy itd. Czy może podszedłeś do tego bardziej niezobowiązująco, skupiając się bardziej by przekazać bardziej samą historię, nastrój akcję, a nie wspomniane detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności