Skocz do zawartości

www.wolnystrzelec24.pl


Gość wolnystrzelec24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wolnystrzelec24.pl

Sprawdzcie nową stronkę www.wolnystrzelec24.pl na której można robić projekty graficzne za pieniądze oraz zlecać wykonanie swoich rzeczy podwykonawcą. System Wolnych Strzelców tak bardzo popularny w Stanach trafił i do Nas... Proszę o komentarze co myslicie...

 

Uważam, że jest to fajny sposób na pracę w domu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Nie ten wątek -.-'

 

A jeżeli chodzi o stronę:

 

Kolejny twór mający mało wspólnego ze zdrowym rynkiem.Oaza dla ludzi robiących za dropsy.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

dlaczego tak bezczelne watki mozna przenosic, a masa innych postow jest kasowana ?

(bezpowrotnie, bez ostrzezenia i bez mozliwosci odpowiedzi, przeniesienia itp)

nie wydaje Ci sie to Tweety glupie troche ?

A moze powinno byc miejsce - nawet jakis kosz - gdzie ladowalyby usuniete posty ?

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kannu: wątek przeniosłem tylko dlatego, że był wcześniej w Galerii. a chciałem go zostawić z komentarzem Rascala - ku przestrodze innym.

 

a co do kosza... co się stało, że tak nagle o tym wspomniałeś? coś jest nie tak?

poza tym ostatni post usunąłem wieki temu. może mnie coś ominęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

kannu: wątek przeniosłem tylko dlatego, że był wcześniej w Galerii. a chciałem go zostawić z komentarzem Rascala - ku przestrodze innym.

 

no i prawidlowo , tak chyba powinno byc.

 

 

 

a co do kosza... co się stało, że tak nagle o tym wspomniałeś? coś jest nie tak?

poza tym ostatni post usunąłem wieki temu. może mnie coś ominęło?

 

heh :) no wlasnie w tym momencie to nic sie nie stalo . ja obserwuje sytuacje od dawna. i wlasnie teraz na spokojnie i z dystansu pisze o tym.

Ja nie wiem kto usuwa posty - przecie usuwajacy sie nie chwala tym, ani do tego nie przyznaja. nie ma tez miejsca na zadanie im pytania o to , bo gdziekolwiek czlowiek umiesci pytanie , to bedzie to "nie na temat".

sporo rzeczy jest kasowanych . i mysle ze nie powinno tak byc. i zadam pytanie , ktore zadaje od lat : dlaczego na forum moze byc miejsce do watkow typu : jaki telefon wybrac, jaki prezent kupic dziewczynie itp, - a jak zaczyna sie powazniejsza dyskusja np. na temat roznych firm CG , to jest akcja : "zamykamy, bo sie robi oftopic".

Ostatni przyklad to usuniecie postow ZbyszkaLLL. Ja wiem - troche zabolalo itp. Ja wiem - to bylo smiecenie watku lidzi, ktorzy zrobili animacje. OK, ale to sie nie obroni w zestawieniu z tym, ze spam reklamowy sie przenosi, a jak ktos popadl w nielaski i sie niepochlebnie wyrazil na temat krola , to sie to wywala.

To jest przyklad. bo takich spraw jest troche . Ja nie mowie o tym , jak gowniazeria zaczyna bluzgac - mowie o cenzurze tego co niewygodne - przykrytej tekstem : oftopic. chyba rozumiesz o co mi chodzi ?

Posty znikaja i nawet nie ma procedury ani watku do zapytanai co sie stalo itp.

I w sumie to , co teraz napisalem to lepiej byloby przeniesc do jakeigos dzialu typu : pomysly i propozycje - zeby nie zginelo.

Oczywiscie to byloby niewygodne , i pewnie zostanie olane - ale to kiepska sprawa.

I wlasnie nic sie teraz nie stalo . Pisze to na spokojnie i z dystansu.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offtopic się mały zrobił znowu. Ale jeszcze nie kasuje ;)

 

O kasowaniach informujemy najczesciej w tych watkach. Jesli jest nagminne niestosowanie się do regulaminu - wysyłane jest PM. Przypadek z watkiem w animacji został wykasowany i dziwię się, że są wątpliwości. W wątku, który dot. animacji pojawiły się jakieś prywatne wyzwyska, obrzucanie się "błotem" -a forum publiczne nie służy temu. Takie rzeczy będą usuwane bo od rozwiązywania pewnych kwestii są odpowiednie instytucje. A serwisu w takie rzeczy nie warto mieszać. W wątku poinformowałem o usunięciu.

 

Ciężko w niektórych sytuacjach o procedurę, ale z tego co widzę postów, które są usuwane naprawde jest mało. A jeśli są to głównym powodem jest regulamin. Staramy się powiadamiać autorów dlaczego tak się stało.

 

Apropo tego wątku. Jak ktoś trafnie zauważył również powinien chyba został zredagowany,aby odp. regulaminowi tego podforum bo faktycznie w takiej formie jest conajmniej dziwny. Jeśli autor to poprawi, wątek będzie mógł zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności