Skocz do zawartości

WIP: Skalisty Wodospad


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Zwracam sie do was o pomoc.

 

Jak widzicie poniżej zamieściłem environment swojej produkcji. I jak pewno zauważyliście wodospady są dość słabe. I oto moja prośba: Czy znacie, macie jakieś hattricki na ładny wodospad w animacji... oczywiście zaznaczam od razu realflow itp. pluginy nie wchodzą w rachubę, z przyczyn budżetowych :)

 

Na razie to co prezentuje jest płaską tekturą z displase i alfa w roli głównej... tekstury jeszcze nie animowałem ze względu, że możecie mieć jakieś ciekawe pomysły na ten temat.

 

A może macie jakieś(nie od razu HD) wideo z ładnym wodospadem?? chętnie bym przyją, ponieważ przerobiłbym sobie go na alfe i zobaczył efekt.

 

Na jakiekolwiek rady czekam z niecierpliwością.

 

Acha animacje robie w 3D Studio MAX 2009 Design + Vray

 

teststatycznegowodospadnk5.png

 

druga wersja kolorystyczna :)

 

wodospadhe4.png

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja polecam wyrenderowac osobno na warstwie w scanline zwykle biale partykuly kulkowe ladnie rozbite z motion blur. widzialem jak chris stoski tak robi w swoich mattach i wychodzi naprawde spoko. a przy samej powierzchni zrobilbym jakas mgielke animowana na plane z opacity zeby troche zamaskowac ten fragment gdzie sie laczy spadajaca woda z tafla jeziora. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już chcesz nagrywać.. to lepiej wodospad nakręcić.. idea jest chyba taka żeby to było CG...:)

 

particle i tyle.. albo reactorem spuść trochę "drobnicy" po schodach... + motion blur..

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności