Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 6


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiem wiem znow samochod:D. ale moim skromnym zdaniem jest to dobry sposob na lepsze oswojenie sie z maxem.

od mazdy musze znow troszke odpoczac a tym czasem zabralem sie za robienie ekstra autka bmw 6. mialem nadzieje ze sobie poradze z mercedesem slr no ale nie wyszlo :P moze nasteplnym razem :cool:

zamieszczam troche renderkow w tym 2 siatki. i co o tym sadzicie?? moze byc czy cos do poprawy??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

why kryhas cie to drazni?? jest takie bardziej luzackie :D

 

maly updejcik( kurde ale wolno mi praca nad tym idzie, raz czesto nie mam checi, 2 jak juz robie to chce robic to dokladnie a nadal pelno bugow jest. ale moze bedzie dobrze. powoli powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie spiesz sie (wiem coś o tym bo jestem początkujący i akurat wybrałem sobie też BMW które miejscami nie jest proste) :D

Co do tytułu to strasznie mnie to denerwuje (jest to takie dresiarskie) :[

Co do modelu to masz jeszcze dużo bugów.

Powodzenia w dalszej pracy (jak cos to zioraj na mojego wip\'a bo chciałbym żebyś skończył to BMW bo bardzo mi sie ono podoba). :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tytułu to strasznie mnie to denerwuje (jest to takie dresiarskie) :[

 

nie no dresiarskie to chyba nie jest. jakbym napisal beemka no to wtedy taakk. ale kryhas nie martw sie dresem nie jestem :D i nie lubie dresow. hamy skroic z komorki mnie dzis chcieli :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nie jest dopuszczalne, bo mnie już 2 razy ale udało sie odzyskać :]

Co do tematu to dlatego cie męcze bo jak uwielbiam firme BMW i nie lubie jak ktoś robi z tego g*****o, ale tobie wybacze. ;)

Kiedy bedzie update bo nie moge sie doczekać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie Kryhas zmienie temat :D updejt niedlugo ebdzie. a narazie mam pytanie.

1. ma ktos dobrego tutka do robienia felg?? bo mi jakos to nie idzie

2. jakie sa dobre parametry na rowki??

chamfer=?

extrude=?

extrude=?

itd itp

ps. mi koma nie ukradli bo nie mam [cfaniak]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no po nałozeniu texturek powinno byc git czyli praca koncowa pewnie bedzie ladna bojak narazie t jest troche nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka jest caly czas ta sama, a maska sie zlewa bo nie dalem chamfera tak na tym kancie. moj plan jest taki:

najpierw zrobie cala bryle. pozniej rowki i kanciaste czesci maski, pozniej wytne szyby i swiatla. wczesniej robilem mazde ze swiatla i szyby byly oddzielnie i pozniej mialem problem z dopasowniem czesci. a teraz moze takie problemu nie bede miec. a co do felgi to trzeba bedzie troche poczekac. w wolnej chwili zrobie poki co Polski w szkole mnie przytłacza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz te chromowane, \"uszczelki\"(bo nie wiem jak to nzawać) dookoła okien? to mi sie najbardzie rzuca w oczy. No szyba jest niedopasowana w drzwiach z szybka obok. I w niebieskim mu nie dotwarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

 

znowu sobie posty nabijasz :|

 

 

Czy tu jest jakis konkurs??

Kto nabije najwiecej postow dostaje nagrode?!?!?!?

 

Czy ktos jest lepszy bo ma wiecej postow?!

 

Bo nie rozumiem tego?!!?

 

Chyba poziomem zaawansowania sa prace a nie posty. Nie rozumiem tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności