Skocz do zawartości

Wiz Koncepcja


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale przecież to jest nie skończone, a to jest dział "Galeria 3D (Finished Works 3D)".

"bardziej realistyczną wersję"

A ludzie jak będą chodzić po schodach bez trzymania się za barierkę.

A gdzie jakiś otwór drzwiowy przy schodach.

 

Lepiej przenieś do WIP'a, ja jeszcze się nie odważyłem zamieścić tu pracy, ale pracuje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abell - napisałem w tytule koncepcja a nie a nie wiz czegoś tam. U nas koncepcji wychodzi kilkanaście albo kilkadziesiąt do projektu i nie da się robić na tip top każdej. Bardziej mi chodziło o ocenę światła, shaderów, kadru a nie wyliczanie brakujących poręczy czy otworów drzwiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tores: jak wrzucasz do Finished, to znaczy ze praca skonczona, wszystko idzie pod ocene. Jak chcesz zeby ktos rzucil uwagami tylko na swiatlo czy cos takiego, to lepiej wrzucic to do Renderow Testowych. Jakby wrzucac kazdy draft z roboty jako Finished work to by tu bagno bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przyjmuję krytykę. Może rzeczywiście muszę skorzystać z wątku renderów testowych choć dla mnie i ten typ rendera wystarczy aby coś o nim powiedzieć.

Black Mamba - mi też się podobają :]

hcpiter - architektoniczna

mirach - uważałem że jest skończony w postaci w jakiej dołączamy do dokumentacji jako koncepcja. Często się takie oddaje i chciałem się dowiedzieć jak wizualnie wy to odbieracie. Klient nie pyta się na tym etapie jaki jest przekrój barierki z czego i czy się nie urwie. Liczy się ogół a nie detal w takim momencie. Niestety widocznie nie zrozumieliśmy się. Mówi się trudno.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok spoko ale te schody do nikad na serio mogly by byc bardziej dopracowane czy chodziac drzwi im dodac bo dziwnie wygladaja. A co do samego konceptu to raczej za duzo tych slupow szczegolnie na drugim planie.(tak mi sie wydaje) I ogolne uczucie- "juz gdzies to widzialem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności