Skocz do zawartości

Co wybrac? - Pomocy ;]


Sisay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stoję przed wyborem oprogramowania do firmy(modeling, wizki, gameart).

Który program polecacie Maya complete, 3dmax, XSI czy może Cineme. Głównie chodzi mi o cenę/możliwości a także co najwazniejsze mozliwosc wlasnego rozwoju zeby na przyszlosc moc sie zatrudnic w jakiejsc wiekszej firmie (animacja lub gry). Czym na dobra sprawe rozni sie max od mayi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Moze inaczej, bawilem sie maya, xsi, nastal czas wyboru patrzac z poziomu ceny i w przyszlosci dostania zatrudnienia myslalem mocno nad zakupem XSI, jednak wykupienie xsi przez autodesk stawia ten program pod znakiem zapytanie nie tyle do pracy w chwili obecnej co byc moze w przyszlosci jakbym szukal zatrudnienia. Mayka swietnie mi podeszla i najwiecej w niej umiem jednak cena zaporowa (xsi w tej samej cenie co maya complete ma cloth hair i ice). Jesli chodzi o Cineme 4d i maxa nie mam wogule rozeznania, max wiem ze jest wykorzystywany przez wiele firm jedak cinema(nie mam pojecia). Max i maya to to samo tylko inny interfejs czy jednak roznica sa wieksze??

 

Tylko patrzac optymistycznie mozna zaryzykowac tyle kasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak? Otwierasz firme, kupujesz soft i nie wiesz w ktorym ci sie dobrze pracuje? hm

Jezeli to co robisz robisz znakomicie nie bedziesz mial problemu z dostaniem pracy gdziekolwiek. I raczej nie jest wazne na jakim sofcie robisz.

 

XSI a rozwoj. A czy Maya padla odkad kupil ja autodesk. Ludzie robicie burze w szklance wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności