Skocz do zawartości

Postać 3D: Warrior


mis3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Blizej temu wojownikowi do Power Rangers niz do Warhammera. Wyglada strasznie kiczowato/tandetnie. Anatomia tez niestety na niezbyt wysokim poziomie. Wbrew pozorom czlowiek ma "tylko" okolo 640 miesni, a tu wyglada jakby mial ich 10 tysiecy. Przy takiej postawie powinien byc nieco pochylony do przodu, a tu stoi wyprostowany jak kolek (przynajmniej takie sprawia wrazenie). Shadery i tekstury tez moglby byc lepsze. No i ta tragiczna podstawka :( Przepraszam, ale mi osobiscie ta praca zupelnie nie przypadla do gustu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja: chyba bede stal po srodku bo model mi sie bardzo podoba moze jakies minimalne bledy ale jest fajowy gorzej jednak z shaderami i wogole dobrana kolorystyka. Wolalbym ogladac tego kolesia jako szaraka niz w tych smiesznych kolorach. Tutaj kolega wyzej powiedzial ze blizej mu do power rangers no i cos w tym jest naprawde przekomicznie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty:

mrys: masz racje, to osobnik z małym móżdżkiem

JmTm00: dzięx

Nevermore: może być Power Rangers, wszystko jedno. Brał dużo koksu więc mu wyskoczyło tyle mięśni.

Temporal: Lubie dużo koloru, żeby było więcej polotu i finezji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, model fajny. Mam zastrzeżenia do kilku rzeczy. Buty trochę mi nie pasują do konwencji Warhammera - bardziej idą w kierunku 40K - dość futurystyczne. Hełm jest bardzo fajny, ale nie podoba mi się otwór na oczy -troszkę groteskowo wygląda. No i te kolory - postać wygląda na wojownika chaosu, czyli wielkiego, napakowanego i złego bezczela, a kolory zupełnie psują tą konwencję spychając pomysł w stronę groteski.

 

Podziwiam za ogrom pracy włożonej w model - na prawdę kawał dobrej roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kolorystyki. Niebieski mi się bardziej podoba, moim zdaniem jest mniej smutny.

 

Wyposażenie i budowa ciała nie wskazują na to, aby chciał on kogoś rozweselić. Ja bym go widział w bardziej przerażającej wersji.

Druga opcja bardziej do mnie przemawia, chociaż widać, że nie prał swojej zbroi w *reklamę ocenzurowano* ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności