Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi TT (akcesoria)


Myszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem zrobic sobie jakiś samochód padło na audi tt, narazie niewiele ale bugi beda napenwo, chociaz ja sam juz wiedze kilka, komentujcie co zle wyglada lub co zmienic :)

 

render008.jpg

 

render009.jpg

 

render010.jpg

 

render011.jpg

i siateczka

 

wire004.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Wow!! Co do modelu póki co nie możn się przyczepić!! Niezły początek, pracuj dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... duzo osob go robilo ale chyba jeszcze zadna go nie skonczyla [lol2]

 

Master Kiełbaster: o co chodzi z tym bugiem ?? to ze nie masz szyb swiatel itp. czy o co ?? A co do tego modelu na 3dtotal to raczej takiego efekty nie osiagne. Z tylu dodam chyba spoiler jakis i z przodu inny zderzak bo ten mi sie nie podoba :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, maly updejt ale zawsze, mialem dzwiny przypadek poniewaz jak mialem tyl skonczony zapisalem scene i wszystko bylo ok, na drugi dzien gdy chcialem otworzyc scene zauwazylem ze jest pelno edgesow z tylu, nic sie nie dalo zrobic wiec polowe tylu od nowa musialem robic :( czmeu tak sie stalo ?? i jak temu zapobiec na przyszlosc ?? dzieki za komentarze lepiej sie modeluje :) a z tuningowania zrezygnowalem poniewaz za slaby w te klocki jeszcze jestem, moze w nastepnym modelu...

ps. co sadzicie o nowym lakierze ??

render012.jpg

 

render013.jpg

 

[piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłeś ten lakier na ostatnim renderze ost. zdięcie. Ciekawi mnie czym renderowałeś i jakie ustawienia .

Robię właśnie A8 pod nazwą \"samochód reprezentacyjny AUDI\" bardzo by się przydały twoje porady .z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze brazil, innego rendera nie uznaje :D:D a material to shellac, w pierwszym slocie brazilowski car paint => sheen highligh ustawienia: backskactter 0,1, Edginess 40, Roughness 0,1, sheen level 1, Gain 0,5, Reflect zupelnie biały IOR 2,5. A w drugim slocie standartowy maxowy material czarny, z ustawieniami : spectaluar level 100, glossines 70 i o to cala tajemnica a mowiac wprost jest to taki sam material jak w tutkach splutterfisha :D:D uff.. sie napisalem

ps. niedlugo po zakonczeniu tego modelu sproboje zrobic jakis czytelniejszy tutek na swoja stronke no nie wiem czy ktos zrozumie co tu napisalem [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie weekend i mozna sobie przy maxie posiedziec :D chyba juz skonczylem karoserie, wiec zabieram sie za akcesoria itp. co do lakieru na vray\'a to niestety nie pomoge bo nie znam vray\'a tak dobrze jak brazila :)

 

render014.jpg

 

render015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszek, możesz podać linka do tych tutków splutterfisha (car paint), a poza tym to super :o prace w szczególności lakier(zazdroszcze ci) (robiłem lakier według twojgo przepisu i wyszło mi troche inaczej, bardziej podobne do tych pierwszych renderów, możesz opisać mi mniejwięcej jak zrobiś takie obicia)

Zgóry dziekuje i sorry za zawracanie głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

jak ty robisz takie zarabiste rowki?

w ogole ja mam problem z rowkami jak sie je robi? a moze masz samochod w kilku czesciach? Jak odlacze np maske od reszty to i tak nie mam takich rowkow.

prosze o pomoc!!

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

no i kolejny updejcik :] dodalem szyby i oponki ale sama opone bede wymieniac

co do rowkow: na edges daje chamfer 0,2 na powstale polygony extrude 2x, najpier jeden -0,1 a drugi -2 i usuwam polygony

co do mapki hdri to nnie daje bo bedzie jakies otoczenie :)

to tyle co mam do powiedzenia :)

ps. obrazka nie daje bo jest duza rozdzielczosc http://myszek27.webpark.pl/render019.jpg

ps 2. na przedni zderzak nie dalem meshsmootha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale tak jak szlo swietnie tak teraz dales mi mozliwosc wypowiedzenia sie :)

no wiec tak... albo masz kolka od rowerka (takie male) albo samochod jest za dlugi (rozciagniety) albo za wysoki albo jest jakas kosmiczna perspektywa w co watpie...

no to tyle na razie, ja to od razu zauwazylem, TT to taka żabcia a tu ma dlugosc prawie limuzyny

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności