Skocz do zawartości

Postac3D: Eddie


ciastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiłem zabrac sie za postac jakas. Wybór padl na Eddiego z Iron Maiden:) W zbrushu robiłem już głowy, wiec postanowiłem Eddiego zrobic inaczej - w Max'ie. Na razie tylko tyle mam:

 

przód:

eddie2lq0.jpg

 

bok:

eddiesm4.jpg

 

i prespektywa:

eddie3sr9.jpg

 

Jeszcze bez ucha, własnie sie za nie zabieram. Jeszcze jest roche błedów, ale postaram sie jest zlikwidowac i leciec dalej:) Mile widziane uwagi wszelkiego rodzaju.

Edytowane przez ciastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Upek:) Pierwsza przymiarka do ucha, na razie sprawdzam czy pasuje. Zaznaczyłem tez już miesnie szyi, zaraz bede jechał dalej.

 

eddie4zp7.jpg

 

eddie5by5.jpg

 

eddie1bv8.jpg

 

Ucho moze troche za bardzo odstaje.. Poprawie, o ile to cos polepszy:) Zabieram sie dalej za robote;)

 

Temporal: troche odbiega, bo robiłem go z referek zwykłej męskiej twarzy:) Ale starałem sie go upodobnic do oryginału, no i mysle że ogólnie wiadomo, kogo przedstawia model, prawda?:)

 

Ciastuch.

Edytowane przez ciastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie zlikwidowac trójkat;) A co do tekstur: Mysle że tak, choc jeszcze nigdy tego nie robiłem :P Ale moze sie uda. Mam w zamiarze zrobic całego Ediego, ale z okładki "Fear of the dark":

artfearofthedark1malyhr1.jpg

 

Nie bedzie moze idealne odwzorowany, ale postaram sie zrobic dokładnie, no, chyba że zmienie koncepcje, ale jeszcze zobaczymy;)

 

Mały up:) Dorobiłem już klamre spinającą czoło Eddiego, na okładce "Fera of the dark" co prada jej nie ma, ale pomyślalem, że mimo to ja umieszczę. I mała przymiarka do ramion już:

 

eddie6oy2.jpg

 

eddie7sm0.jpg

 

eddie8ju7.jpg

 

 

Wrzucam, mimo że up niewielki, ale chyba na dzisiaj juz koniec. Jutro wróce do watku;) Tymczasem: mile widziane komentarze, sugestie, krytyka itd.:)

 

Ciastuch.

Edytowane przez ciastuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... z zdjęciem się nie zgadza :) Ale i tak jest super :P

Na zdjęciu uszy są bardziej spiczaste... i wyglądają bardziej jak kij z dziurą niż uszy elfa :P Mordka powinna być szersza, Eddie ma ją od ucha do ucha :) Siateczka prosta i perfekcyjna, sam bym chciał mieć taką wprawę :)

Czyli wszystko ok, tylko z refką się nie zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ufff, upka udało sie zrobic... Troche jeszcze nie teges te rece, ale popracuje nad nimi jeszcze. na razie tyle:

 

eddieirecegm1.jpg

 

eddieirece1tj2.jpg

 

eddieirece2sr2.jpg

 

eddieirece3ev9.jpg

 

Krzywusne na razie ramiona i całosc rąk, ale jeszcze bede poprawiał;) Paluchy specjalnie powydłużane, będą symulowac patyki jak na referce:)

 

Dzięki chłopaki za kibicowanie!:D To dobrze motywuje do dalszej pracy;)

 

Gerlant: referki dokładnie sie nie trzymam, kto powiedział że muszę;) ale główny zamysł pozostaje niezmieniony.

 

Jeszcze raz dzieki za wsparcie;)

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, krytyka zawsze jest potrzebna;) tak jak mówiłem, troche jeszcze niedopracowane, siedziałem wczoraj do 4tej nad ranem, no i za duzo już nie kojarzyłem;/ Klaty jeszcze nie robiłem, pociągnąłem tylko w dól poligony, wszystko na razie robocze, paluchy też popoprawiam;) wydaje mi sie, że pazurki poprawią ich wyglad, bo tak naprawde jego paluchy są okrągłe, lub przynajmniej zbliżone do okrągłosci, ale wczoraj nie miałem już siły.

 

Dzieki bardzo za krytykę:)

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, byc moze dlatego, ze nie cieszy ryja jak zazwyczaj na okładkach czy innych obrazach przedstawiających eddiego;) Zabiore sie jeszcze za jego twarz, na razie wrzucen jest symmetry, wiec pokombinowac z mimika nie moge za duzo, ale cos jeszcze postaram sie wyskrobac z niego;) mnie podobuje sie się taki Eddie z zamknietymi ustami. Skupiony... skradajacy sie do ataku, tak, własnie sobie wyobrazam temat:" Czy boisz sie ciemnosci"? Taka moja wizja, wzorowana na referce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze mówiąc myślałem że będziesz tworzył na trochę inną modłę o na przykład:

IronMaidenEddie8.jpg

 

51zGrCdqnCL._SS500_.jpg

 

A może spróbuj jakiegoś ujęcia eddiego z gitarą albo w jakiejś klasycznie komiksowej kreacji znanej z płyt żelaznej damy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności