Skocz do zawartości

Layout: Ognisko Plastyczne


tiger250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do oceny prosty layout dla ogniska plastycznego. Chodziło o to żeby było szybko i prosto :)

 

Chętnie wyslucham wszelkich uwag co można by zmienić lub poprawić, samemu jakoś trudno ocenić swoje prace...ja odnosze wrażenie, że chyba przesadziłem z tym pomarańczowym kolorem :)

 

79087c2689ceb9a9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, w 100% zgadzam się z Knyshą, co do pomarańczowego koloru to faktycznie trochę przesadziłeś, mnie osobiście aż kuje w oczy.

Odnośnie samej kolorystyki to polecam bardzo fajne narzędzie: http://kuler.adobe.com/

można tam znaleźć naprawdę świetne zestawy kolorów. Może pomoże ci w kolejnych projektach.

 

pozdro,

Shegy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że jakbś troszke ztonował te kolory to by tak nie waliły po oczach, ale najlepiej było by dobrać ciekawszy zestaw kolorów. Ogólnie stronka ciekawa podobna troche do mojej prywatnej strony www, więc podoba mi się. Tylko te kontrasty są za mocne i to nie tylko w tekście, ale i w nagłowkach. Pozdrawiam :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to przez to ze mnie teraz glowa boli, ale patrzenie na ta strone bylo bardzo bolesne. Kolory straaasznie wala po oczach. Jesli to ma byc strona z duza iloscia tekstu, to w zasadzie cala kolorystyka do wymiany, bo nie wyobrazam sobie dluzszego posiedzenia przed nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności