Skocz do zawartości

Star Trek nowy trailer


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robi to gostek od lostów. Lości się mu udali, zobaczymy czy tylko to :)

Może wyjść coś bardzo fajnego jak i mega gniot. Obsada jak i pomysł rewitalizacji Original Series dają duże możliwości. No nic. Pozostaje mieć nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wyglada jak beverly hills 90210 czy inny high school musical tyle ze w kosmosie.

No takich ladnych chlopcow wybrali do glownych rol ze ja osobiscie nie moge na to patrzec.

Moim zdaniem to jeszcze wiekszy skok na kase niz zwykle. To ja juz wole hulka i nawet silver surfera, przynajmniej nic nie udaja. A to, to taki udawany star trek.

 

Notabene nie jestem fanem zanego filmu ani postaci ktore wymienilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No film do kitu, w ogole tandeta jak nie wiem co... LUDZIE!!! Film wyjdzie w maju przyszlego roku, nie wiele (w sumie to nic konkretnego) nie wiadomo a co niektorzy juz go spisuja na straty. Staje sie oceniany nim go skonczono... Jak tak mozna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli trailer ma oddawać ducha filmu, to moim zdaniem komentaże są na miejscu. Podobnie jak Luki od razu zobaczyłem BH90210 i kilka innych gniocików gdzie śliczne młodzieniaszki dawały po oczach na przemian z efektami specjalnymi. Jak można sobie wyobrazić oddanie Enterprise w ręce takiej gównarzerii? Dla mnie i tak nic nie przebije ST VI. A tam dziadki grały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills, to pół biedy, ale te walki w kosmosie są jak w star wars. W star treku nigdy tak nie było. Zawsze wystrzeliwali rakietę i przez parę minut wpatrywali się w ekrany czy dotarła do celu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności