Skocz do zawartości

Model 3d : New look at World


mileS

Rekomendowane odpowiedzi

Może na wysokim poziomie to nie stoi , ale pokaże bo miło mi się nad tym pracowało . Zresztą pomysł zaczerpnięty z jakiegoś obrazka w internecie .

globuszp8.th.jpgthpix.gif

Duża rozdziałka

globus2gu4.jpg

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czyzbys chcial przez ta prace powiedzec: " Swiat jest do du.y"? :D

 

Od razu sie rzucac w oczy brak aa - albo przynajmniej sie wysypal albo zle ustawienia. Materialy: zle po prostu jest ten metal - zbyt prosty przez co siwatlo sie odbija jednorodnie.

 

Ale od strony artystycznej nie patrzac na rzemioslo to bravo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....pamietam jak ta reklama wisiala na bilbordach jak bylem smykiem jakoś :D "palenie jest do d...py"...czyli....pomyslu nie ma co oceniać....a wykonanie,hm....myślę ze mogłbyś pokazać to jeszcze mniej subtelnie (wisz...mało tych pośladków tam ;) bo swiat to nie pośladeczki tylko "d...pa wielka i obrzydliwa i wszystko z nią związane"...mysle ze to by bardziej za gardło ruszylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie. ja rozumiem, ze to mialo byc proste, ale ale slabawo to wyglada. Model: nic sie nie da powiedziec, poza tym, ze jakos krzywo to wyglada, materialy bieda, swiatlo sie jakos broni na tle reszty. Koncepcja tez do mnie nie trafia, ale to juz inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m -> Dobra zobaczymy co da się zrobić ;)

Temporal -> Co do oświetlenia to chodziło mi właśnie o to by część modelu była w mroku.

J|L -> Dzięki

JmTm00 -> Hehe nie chciałem przesadzić ;] pomysł rzeczywiście nie mój ale mimo wszystko chciałem się tym pobawić .

Shogun 3D -> dzięki

Chalek -> Cóż , nie mówiłem że będzie się komuś podobać . Dzięki za opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności