Skocz do zawartości

Wyłączanie node'ów


mandi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

mam taką zagwozdkę: w Channel Editorze zaznaczylem sobie node'a polyBevel1, zaznaczyłem jego atrybuty i schowałem je (RMB->Hide Selected). Pytanie: jak je teraz odkryć? Outliner nie wyświetla takich node'ów. Mogę go zaznaczyć w Hypergraphie i Ctr+A otworzyć w Attribute Editorze i wszystkie atrybuty tam są, ale jak sprawić by z powrotem były w Channel Editorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, w attr editorze na dole wlasciwosci kazdego z nodow mozna wybrac jak ma sie zachowywac. "Has no effect" zniweluje jego dzialanie.

Pozdr.

 

Witam,

mam taką zagwozdkę: w Channel Editorze zaznaczylem sobie node'a polyBevel1, zaznaczyłem jego atrybuty i schowałem je (RMB->Hide Selected). Pytanie: jak je teraz odkryć? Outliner nie wyświetla takich node'ów. Mogę go zaznaczyć w Hypergraphie i Ctr+A otworzyć w Attribute Editorze i wszystkie atrybuty tam są, ale jak sprawić by z powrotem były w Channel Editorze?

 

 

To po co bylo grzebać? ;/

Pewnie zrobiles to w channel boxie, a odwocic to mozna wlasnie w channel editorze.

 

Zanznacz go sobie (np za pomoca Attr Editora-przelacz sie na wybrany node i na dole select) a potem Window/Channel Control.

Mozesz sobie tam wybrac co ma sie pokazywac na Channel Boxie.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodze sie ze zdaniem bareji ;/

Te dwa pytania sa o dwie zupelnie inne rzeczy.

To ze maja node w tytule niekoniecznie znaczy ze to zblizone pytanie.

Ja rozumiem ze forum jest od zadawania zwiezlych pytan i usyzkiwania na nie odpowiedzi,

ale jesli ktos ma kiedys czytac te watki i wyciagac z nich jakas nauke, to dobrze jest jesli pytania o rozne sprawy sa w osobnych topicach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności