Skocz do zawartości

Model 3d: Jeep willys


mileS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio małymi kroczkami po przerwie powracam do 3d .

Moim zamiarem jest skończyć w końcu jakaś scenę , jednym z głównych obiektów w niej ma być właśnie Jeep Willys . Ponieważ modelowanie czegokolwiek z blueprintów nie jest moją silną stroną zakładam ten wątek . Liczę na pomoc :D z góry dzięki hotch8or7.jpgmy.php?image=hotch8or7.jpg

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Badyl ->

to ma być parodia
Przez to zdanie rozumiem że za dobrze nie idzie :P . Proszę o bardziej konstruktywną opinie:) . Dzięki a chodzi o willy'sa .

DraB -> Cóż po prostu są ładne :PP . Zabieram się dalej za prace .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badyl - > No wiem o co chodzi, gorzej z tym że nie wiem jak się za auta brać , niby robie wszystko z plane'a ale wtedy nie wychodzą elementy tak jak chce bo shell na Ts'e robi za ostro a przed ts'em bym musiał potem mocno chamferować . Druga sprawa to nie wiem czy robić jako jedną bryłe czy np. maske ,błotnik czy chłodnice itd. robić osobno . Będę się męczył aż nie wyjdzie .

 

ED:

Ech czym więcej robię tym bardziej się pogrążam . Spostrzegłem się że blueprinty idealnie nie leżą stąd też pod koniec mi się krzywić zaczęło .

50990341pk0.th.jpgthpix.gif76048830ro0.th.jpgthpix.gif

Edytowane przez mileS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyler -> Wielkie dzięki , rzeczywiście tam trzeba będzie troszkę po przesuwać .

kliment woroszyłow -> Tam niema boolean'a po prostu render z siatką jest na TS'e z zaznaczoną opcją isoline Display . Ale rzeczywiście środkowe edge'sy wyglądają jak po tej operacji .

 

UPDATE : małymi kroczkami ale do przodu .

91248422ny4.th.jpgthpix.gif5sah3.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle, ale mógłby być bardziej podobny do willysa.

-przede wszystkim grill, słupki masz pogięte,jeden grubszy drugi cieńszy, trzeba to poprawić

-błotnik przedni kanciasty na zgięciu a nie zaokrąglony

-błotnik tylny też okrągły jakiś, całe wnętrze wanny bym chętnie zobaczył bo mi się wydaje że nie bardzo jest. Mam świadomość oczywiście że może być jeszcze nie skończone.

To tyle większy bugów, można by się jeszcze czegoś doszukać. Jak potrzebne Ci dokładne plany to podbij,dzięki dobremu sercu innych willysowców jestem posiadaczem dość dokładnych bluprintów ( KC Badyl :*):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności