Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: architektura


blachu

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, co dodac co odjąć aby wizki byly lepsze? wiem ze narazie brakuje zieleni, i ten dach te dachowki hmm wiem ze trzeba to zrobic inaczej ;] ale oprocz tego co jest do zmiany?

 

vgbsxkvutf0vdnerrelq_thumb.jpg

 

pucyj8cxtil2x5svtl4_thumb.jpg

Edytowane przez blachu
upierdliwy moderator ;]
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widze pelen profesionalizm :P cos jeszcze?

 

widzę że kolega nie rozumie... to tak na zrozumienie wlepiam ostrzeżenie: czerwona karteczka za olanie zasad działu WIP i za nazwę wątku...

 

a do zmiany:

 

materiały

tekstury

oświetlenie

modele

 

czyli pracuj dalej bo gotowej recepty nikt Ci nie poda na tacy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że kolega nie rozumie... to tak na zrozumienie wlepiam ostrzeżenie: czerwona karteczka za olanie zasad działu WIP i za nazwę wątku...

 

a do zmiany:

 

materiały

tekstury

oświetlenie

modele

 

czyli pracuj dalej bo gotowej recepty nikt Ci nie poda na tacy.

 

Pozdrawiam

 

zamykaj przyjacielu ;] piękne dajesz rady :P tak trzymaj elo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja cos podpowiem bardziej :)

Wyjdz na zewnatrz albo odpal google i wklep haslo Dom :) To przedewszystkim ci powinno najbardziej pomoc,poza tym dodaj wspomniana zielen, zrob dachowki w 3d a reszta pojdzie sama zamiast sie obrazac na wszystkich :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thpix.gif

 

Tu gdzie zaznaczyłem mapowanie najbardziej rzuca się w oczy. Te deski powinny być wzdłuż linii dachu.

 

Jak nakładasz mat. na poligon możesz zmienić kąt. Mozesz też zastosować modyfikator UVW Map i mapowanie planarne, zaznaczyć w nim gizmo i narzędziem rotate zmienić kat nakładania materiału. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie jestem mściwy i nie lubię znęcać się nad "elo ziomami", proszę jeszcze raz:

 

Twój wątek został źle nazwany. Zapoznaj się z zasadami działu WIP i wprowadź niezbędne poprawki. W przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.

 

Czy jest to zrozumiałe? Zasady są po to aby usprawniły system wyszukiwania i segregacji danych.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie jestem mściwy i nie lubię znęcać się nad "elo ziomami", proszę jeszcze raz:

 

Twój wątek został źle nazwany. Zapoznaj się z zasadami działu WIP i wprowadź niezbędne poprawki. W przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.

 

Czy jest to zrozumiałe? Zasady są po to aby usprawniły system wyszukiwania i segregacji danych.

 

dziekuje herr paniczu moderatorze ze jestes taki dobry dla elo ziomow :P ale nie wiem jak zmienic tytul...jakos nie widze tej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blachu: powiedz mi o co Ci chodzi? Dojrzałeś może guziczek Edycja a tam "Wyślij (zaawansowane)"? Tam właśnie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...

 

dojrzalem? poprostu szkoda mi czasu na uzeranie sie z moderatorem wczuwajacego sie we wladce forum ot cala prawda ;] ''elo ziomek'' juz sie podporzadkowal ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za ciagniecie offtopa, ale: co jest takiego trudnego w przyznaiu sie "nie zalozylem tematu zgodnie z regulaminem"? Zamiast tego rzucasz sie na moda ktory poprostu wykonuje swoja robote.

 

wracajac do tematu:

szyby musza miec co odbijac, a jak maja, to pobaw sie IOR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja sie przyznaje ;p

tylko nie o to chodzi: bo widzisz kazda praca powinna byc wykonana jak najlepiej a czy pani w urzedzie czy pani na poczcie wykonuje jjak najlepiej? wykonuje swoje obowiazki ale nie masz juz zamiaru tam wracac bo pani jest nie miła dla klientow, i mimo ze zrobila co do niej nalezalo to zrobila to w taki sposob ze wybierzesz nastepnym razem inne okienko :P rozumiesz ? ;]

a tu chodzilo jedynie o nazwe watku...finish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności