Skocz do zawartości

wiz 3d: pokój


indian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Jest to moja jedna z pierwszych wizek, a dokładnie trzecia.

Więc nie mam zbyt dużego doświadczenia.

Wiem że długa droga jeszcze przede mną.

Doradźcie co z tym zrobić.

 

Pozdrawiam

P.S jest to początkowa faza, więc dojdzie jeszcze trochę obiektów.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

stary przysiadz pozadnie do tej wizki jak maja cie oceniac poki co to naprawde raczej nie ma co oceniac ...

ja na wizkach sie nie znam , ale nad materialami to chyba siedziales z 10sekund wygladaja jakbys na farta je rzucil ,proporcje drzwi,klamki i uchwytow od tej szafeczki ,kanapa strasznie dziwnie jakos wyglada kwadratowa jest ,okna nie ma.

 

Materialow poszukaj w necie jak nie wiesz poki co jak sam cos wymyslec to np.

vraymaterials.de ,a textur w necie jest normalnie nieskonczonosc :P wyszukiwarka ..wpisujesz .... i masz :)

 

a nad modelami posiedz dluzej i jak robisz wizki to ustaw sobie unit's na centymetry wtedy nie zgubisz proporcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce byc nie mily ale oprocz zmiany polozenia stolu o pare cm , i podniesienia lampy troszke do gory , no i ten TV. nic sie w scenie nie zmienilo.

Podejzewam ze dlatego nikt ci niechce odpisac :/

Popracuj pozadnie znimen troche rzeczy , i te materaily musowo popraw,a wtedy moze kots kto sie zna ci opisze cos :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cień ustawiony, który pada od lampy na ściane to nie wina żadnego shadingu którego jednak w scenie brak, poprostu lampa faktycznie lewituje.

Jest jedno źródło światła - Sun, od którego jest bardzo zinterpolowane GI.

Enviroment za oknem wygląda znajomo - renderer to Mental Ray ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim moze sie zabardzo zapedziles i nie zauwazyles tego podstawowego bledu jakim jest brak cieni od slonca, tak jakby swiatllo przechodzilo przez sciany.

Lepiej przysiadz sie lepiej do nastepnego interiora i sprawdz wszystko czy wyglada jak powinno bo juz kolejny update a wciaz to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten dywan nie pasuje.Pierwszy raz takie coś widzę.Te włókna są zbyt cienkie i wysokie.Na pewno nie chciałbym mieć czegoś takiego u siebie.Jeżeli ich wysokość ci odpowiada to zagęść ten dywan.Utnij kadr od lewej bo ten "kaloryfer" wygląda jak rury do których wrzuca się liścik i ktoś w drugim pokoju odbiera go w 0,5sek (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi).Światło zza okna powinno raczej oświetlić samo okno.Ten cień mi tam nie pasuje.

 

I co to jest za rzecz na tej szafce nad komodą ? Jeżeli już zahaczyłem o tę komodę to czy ona czasem nie ma zbyt małych uchwytów? Możliwe że się nie znam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności