Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mercedes CLS


M4rcus

Rekomendowane odpowiedzi

merc1mq2.jpg

http://img92.imageshack.us/img92/7929/merc1mq2.jpg

http://img395.imageshack.us/img395/1186/merc2gq6.jpg

http://img395.imageshack.us/img395/7217/merc3bk4.jpg

http://img380.imageshack.us/img380/6232/merc4it2.jpg

 

No coz, od taki mesio, chce pocwiczyc troche "usztywnianie" karoserii, a w tym autku te linie sa bardzo wyrazne

 

ogolnie siatka jest wyrownana ogolnie do BP + oczywiscie pomoc refek

jak poprawie bledy ktore mi wytkniecie to zabieram sie za siekanie karoserii

Edytowane przez M4rcus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

merc4tk8.jpg

 

po malej korekcie:)

 

bok jeszcze bede zrownywal, ale co do tylu to juz nie wiem co jeszcze mozna robic:P

 

EDIT:

tutaj taki maly tescik jak to wyglada z ostrymi krawedziami

tak czy siak ciagle pracuje nad "bula":P

testqe3.jpg

Edytowane przez M4rcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raza te ostre krawedzie pod grillem, na zderzaku i sam dol brzydko pofalowany i taki nieksztaltny, na pierwszym renderze tyl taki sfalowany troche sie wydaje. Troche obly po tym ms'ie, a i przednie swiatlo na siatce wyglada jak do S, a nie do CLS'a, ale zobaczymy jeszcze, bo to moze tylko takie moje zboczenie;p

Bede zagladal, bo lubie i mam sentyment do tego merola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mój góst to tych nadkól prawie nie ma... przy tylnich drzwiach trochę ta linia zbyt wyraźnie je ucina, mógłbyś dać linka do obrazka z referką bo sam nie wiem czy tak przypadkiem nie ma być :)

 

poza tym, ten bug na przednim reflektorze, tam gdzie jest linia łącząca z grillem chłodnicy, jak sobie radzisz z takimi rzeczami? Robie podobnego mercedesa ale trochę mnie męczy przesówanie vertexa po vertexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do niezgdonosci to akurat moge sie bronic, bo mam pomieszane 2 rozne serie amg i 2 rozne serie cls 500....

wiec w sumie to jest 4 w jednym....

gril jest od jednego z amg, zderzak od cls 500 2007, progi od nowego cls 500

a wszystko zawdzieczam temu ze blueprinty(nawet na jednym naraz sa 2 modele pomieszane), swiatla mam od amg jakiegos...ogolnie sam naprawde sie juz w tym gubie

 

EDIT:

thunder - moze mi sie pomieszaly modele(bo nigdy nie wiedzialem ze CLS sa rozne), ale nie jestem kretynem zeby wogole z refek nie korzystac

 

wiec ogolnie prosilbym bardziej o zwracanie uwagi na sama czystosc modellingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelujemy ten sam wóz, możemy sobie nawzajem pomóc :)

 

- boczne przetłoczenie przechodzi w krawędź nadkola, nadkole nie tworzy dodatkowego schodka

- krawędzie blachy przy reflektorze nie stykają się z nim

- obłe logo na grilu

- bugi przy wycięciu spryskiwacza reflektora

- bug na rogu maski przy słupku A

- listwy boczne falują

- przetłoczenia na progu bocznym wyglądają inaczej

- fele obłe, logo na nich też

 

Patrz dokładniej na referki, są różne wersje CLS, ale różnią się głównie zderzakami - większość rzeczy jest ta sama.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, po pierwsze nie jestem na tyle głupi żeby pomylić modele :| Sam pewnie wiesz, że nie ma dobrych referek tyłka zwykłego cls.

Po drugie, prosiłeś o "zwracanie uwagi na sama czystosc modellingu", dlatego wypisałem błędy, które widzę.

Po trzecie, nigdzie nie napisałem że progi falują.

 

Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że nie chcesz przyjmować żadnych uwag. Też kiedyś miałem takie podejście, ale uwierz mi, że to strasznie głupio tak się zachowywać. Jeśli chcesz naprawdę porządnie zrobić ten wóz to posłuchaj co inni mają do powiedzenia. Krytyczne uwagi naprawdę dużo dają.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mercrender4wx7.jpg

 

semi final(na samych vray lightach, wiec do finalu jeszcze daleko):P

przednie nadkole bedzie korygowane, tylne nadkole pomniejszone, drobna korekta dolu przedniego zderzaka oraz musze poprawic ten kawalek przy laczeniu lini bocznej z przednim nadkolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylnia klamke za bardzo odchyliles od linii przedniej klamki, tuning zderzaka w dolnej czesci mi sie nie podoba, tzn taki pokrzywiony wyglada, co robi ta dziura w przednim nadkolu? Ale piszesz, ze bedzie korygowane, wiec sie nie czepiam;p

I czemu tak ciemno jest wewnatrz kola? VRay tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nie wieśniacz tak zajebistego wozu, on sam w sobie jest piękny a skoro już chcesz się tam tunem bawić czy coś to zrób wersje amg

 

co do modelu to masz tam dość trochę krzywizn, niedociągnięć i niezgodności ale to chyba widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model jak dla mnie wyglada ok, ale przedni zderzak (sam go wymysliles?) nie pasuje do tego auta; CLS charakteryzuje sie lagodnymi liniami, zderzak a dokladnie jego dolna czesc z ostrymi i kanciastymi liniami psuje charakter auta; takie moje zdanie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności