Skocz do zawartości

oczko/photoshop


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

...okej no wiec postanowilam odkurzyc moj tablet (od nowosci nieuzywany) i wkoncu zaprzyjaznic sie z photoshopem...

 

... brusha i blura pokazal mi Gab3d;)...smudge odkrylam sama:D....krotko mowiac dopiero zaczynam sie uczyc (stad tez ten troszke banalny temat)

 

jezeli ktos ma jakies sugestie co zmienic ( i jakim narzedziem ) z checia poczytam:)

 

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurcze.. pełen podziwu jestem.

Znam kilka osób, które świetnie radzą sobie w tradycyjnych technikach, ale chwytając za tablet tworzą koszmarki.

Oczywiście kwestia wprawy, ale widzę, że u Ciebie okiełznanie narzędzia przebiega kilkukrotnie sprawniej. Super :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no okej, praca domowa odrobiona:)..tzn. niezupelnie bo nie zrobilam oczka (nie lubie robic tego samego 2 razy, zreszta nawet nie potrafie...)...ale zrobilam cos samymi brushami...tzn. jednym typem brusha w gruncie rzeczy...w sumie mi osobiscie to sie bardziej podoba niz oczko...moze dlatego ze ta praca to jeden wielki przypadek;)...ale mam wrazenie ze wszystko troche za bardzo wibruje..i ta reka jest wogole blee...chyba powinnam czasem zmieniac wielkosc pedzla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zastanowieniu stwierdzam ze Twoje komputerowe pracki jendak tez wymiataja !!!(pod warunkiem ze nie brudzisz koloru dodgem :P)

 

wcale nie czuje az tak bardzo ze to jest jedna wielkoscia pedzla robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslałem :) Pięknie.

Mogłabyś popróbowac jeszcze zmieniac opacity brusha no i wielkosc takze. Troszeczke dłoń płaska moznaby tez troszke miękksze włosy zrobic.

Pracuj dalej, bo co nastepna pracke bedziesz widziec efekty. Tez od tego mi szło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci dowalę bez kompleksów, tylko w trosce o twój rozwój :)

ręka ... uuuch; prawe oko - do bani; nos jak u świni (mam nadzieję, że to nie był autoportret :)); ciężko prześledzić kierunek padania światła - zwłaszcza na nosie i podbródku; proporcje twarzy mi się nie podobają - jakaś taka kwadratowa ... itd.

to co w tej pracy mi się podoba to dynamiczny sposób malowania szybką kreską ... widać, że masz wyczucie co i jak, potrzeba ci tylko więcej praktyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych błędach w anatomii, o których pisał dzudzu na pewno wiesz, więc się nie czepiam (swoją drogą mi się ten nos podoba :-)

 

Ja bym się tylko przychylił do propozycji Tigera o częstszą zmianę opacity brusha. Bo teraz barwy są od siebie odseparowane. To może byc bardzo fajne przy szerszej palecie barw ale przy takim, dosyć kiepskim świetle, mi się ta technika nie widzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności