Skocz do zawartości

Layout: Milkymoo wersja nr2


cryogenicdreams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche taki składak, upchales tu chyba wszystkie popularne patenty. Efekciarsko, nawet ładnie, ale czy to jest dobry projekt dobrego designera to mialbym watpliwosci. Swiatla miejscami dziwne (mam na mysli swiatla miedzy kolumnami, przyciskami, w pionie, poziomie, itd itd - chodzi o jakis porzadek w nich, konsekwencje), przyciski w ogole od czapy, m-ki w takiej ilosci troche nazbyt sie narzucaja i krzycza "patrzcie, patrzcie jaki mamy fajny znaczek". Przy tekstach bardziej by przekonywala jakas pochodna tego piktogramu, cos co kojarzy sie z logiem, ale nim nie jest.

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO w tej ostatniej zgubiłeś swój styl.

 

 

Zdaję sobie z tego sprawę, jednak było by fantastycznie, gdyby chociaż jeden z moich projektów stał się bardziej "komercyjny" i przejrzysty, a nie tylko pozostał w sferze designu, wszak nie oszukujmy się...Tylko niewielka część moich designów jest możliwa do przeniesienia na HTML/CSS.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksztalt pistoletu zamierzony? Teraz tylko zmienic nazwe firmy na Magnum 44 i jestes w domu ;) Mi sie podoba, tylko motyw z logiem w filizance jakis niejasny.

 

Prawdę mówiąc nie, ale jakby tak się mocno przyjrzeć to rzeczywiście można by tak pomyśleć. A jeżeli chodzi o filiżankę...Brak mi argumentów...cóż. Artysta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, jednak było by fantastycznie, gdyby chociaż jeden z moich projektów stał się bardziej "komercyjny" i przejrzysty, a nie tylko pozostał w sferze designu, wszak nie oszukujmy się...Tylko niewielka część moich designów jest możliwa do przeniesienia na HTML/CSS.

 

Pozdrawiam.

 

Nie wiem co rozumiesz przez "komercyjny". Ale jak ja bym zlecał komuś zrobienie strony, to chciałbym, żeby wyróżniała się z tłumu. A co do implementacji HTML/CSS to ten ostatni projekt wcale nie będzie banalny z taką ilością styli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile w tej nowej wersji jest styli? No dajcie spokój. Projekt może być tyle, że zupełnie nie jest wyważony (za dużo koloru po lewej odciąga wzrok od strony prawej; wszystkie zakładki są różnych wielkośći(!)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkowo jest dobrze, ale rozplanowanie treści takie jakieś dziwne, nie wiem czemu, takie nie wiadomo co czytac na tej stronie

 

co do pistoletu - jak sie załaduje ten flashyk to juz nie bedzie pistolet :) ale nad logo i nazwą to bym sie jeszcze zastanowił :)

 

podoba mi się ta filiżanka na tym tle gradientowych łuków

 

 

ale tak nas zdradzac :D ;)

 

http://www.digart.pl/praca/2906716/Milkymoo.html

Edytowane przez polon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności