Skocz do zawartości

Obiekty3D: Mptrójki i linijki


J|L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przedstawiam proste obiekty które ostatnio miałem przyjemnośc dziergac z nudów

to ambitne modelowanie uskuteczniłem w Lightwave3d... mptrójka i narzedzia pomocnicze do jej modelowania czyli linijka i miarka...

wszystkie rendery lightwave3d + toneup w psie

render 1 i ostatni z walkmanem bardziej wyprane w psie tak jak 1 i 3 render z miarka

komentaz mile widziany

dzieki i pozdrawiam

 

walkmanwiresql2.jpg

walkmananim000054copyue7.png

n2lwcu4.jpg

5copy2bv4.jpg

 

miara4wmb0.jpg

miara12colorxi1.jpg

miarka0vw5.jpg

miara4lt3.jpg

Edytowane przez J|L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ładne to. Na pierwszym renderze bardzo mi się podoba materiał jack'a ale nie rozumiem skąd te odbicie na mp3 które ma matowy plastik:P Podoba mi się też wyświetlacz mp3 na trzecim renderze no i materiały z wyjątkiem napisów na przyciskach "Back" i "Option" które wyglądają jakoś płasko i mają za dużą czcionkę a szczególnie "Option":P Miarka pięknie:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za repy i sorry za utrudnienia w przegladaniu jesli zaduzo pix'ow wrzucilem

 

@piksar : rozmary poprawione i ciesze sie ze plastik sie podoba :]

 

@bbandi : senkju :]

 

@Bonifatz senkju 5razy :D

 

@Tool666PL : dzeiki! :] ogolnie to kazdy render przepuscilem przez curve'sy w psie aby je rozjasnic, w 1 renderze uzylem w lw dofa niestety aby zyskac na czasie ostro znizylem aa wiedz szum byl na tyle duzy ze nie moglem sobie odpuscic i poprawilem go rozmyciem w ps'ie dotego nie powstrzymalem sie przed sztuczna aberacja i vinette'ą zawsze mnie kusi to cholerstro jak browar przed meczem... i kolejne w trakcje... sztuczne rozmycie najprawdopodobniej z powodu przepuszczenia przez blendings options... textura z 3 renderu nie moja nawet nie moge okreslic jej pochodzenia ale mialem ja w srod wallpaperow a nie miaelm jeszcze wtedy gotowej textury pod wyswietlacz... wiedz.... przepraszam jej autora... :/ napisy masz racje nie wiem jak do tego doszlo chyba zamocno ciskalem po przyciskach i sie rozjechaly :/ :p jak tylko znajde orginalna czcionke odrazu je poprawie... narazei puki co w pracy slaby dostep do netu a w domu jego brak :/ no i ciesze sie ze miara pasi :]

 

@sand : dzieki ! :]

 

@blinq : senkju! :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keraj37 ; dzieki :]spoko zajecia odbywaja sie w godzinach porannych :P

 

@JunioR ; senkju :]

 

@Freedom Fighter ; thx;]

 

@pressenter : thx :] apropo podlogi hehe wiem tandeta :]

 

@misi3k : senkju ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności