Skocz do zawartości

teczka 2d : żółty [szkicownik]


żółty

Rekomendowane odpowiedzi

konrad11 - dzięki, fakt z żołnierzem za mało zróżnicowałem walor.

xmichalinx - można, można :] to moja ulubiona zabawa ostatnio

twi - you're right, ale u mnie na monitorze jakoś to w oczy specjalnie mocno się nie rzuca

 

dziś wrzucam przemalowany kadr i jakąś fiksację z custom brushami i texturami-pierwsza skończona próba, miał być jakiś mech a wyszło niby lądowisko. W sumie straciłem trochę kontrolę nad tym co robię w pewnym momencie aaaale... może ktoś mądrzejszy ode mnie coś powie na temat

 

36417899.jpg

 

sajho16.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

Wracam po 11 latach 😄😄😄 Dzięki uprzejmości Adka udało mi się odzyskać moje stare konto. Ostatnie 11 lat to DG i 2 synów, więc nie było czasu na hobby. Co za tym idzie dalej nie umiem w rysunki i 3d tak jakbym chciał, a chciałbym przynajmniej tak z 2% takiego skilla mieć jak Maciej Kuciara. Wtedy pójdę do piachu będąc pewnym że nie zmarnowałem życia totalnie 😛 Widziałem, że stara gwardia nie próżnowała, pojawiły się softy nowe, zawsze lubiłem nowe softy więc na restart wrzucam zeszłotygodniowego maziańca Blender+photoshop+mixamo. Proszę miejcie litość, jestem już starym schorowanym dziadem 😛 

2.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, żółty napisał:

Ostatnie 11 lat to DG i 2 synów, więc nie było czasu na hobby. Co za tym idzie dalej nie umiem w rysunki i 3d tak jakbym chciał, a chciałbym przynajmniej tak z 2% takiego skilla mieć jak Maciej Kuciara. Wtedy pójdę do piachu będąc pewnym że nie zmarnowałem życia totalnie 😛 

Aż się zachciało dzieci robić xD Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, a z dzisiejszymi możliwościami to bardzo dobry moment na powrót 🙂 
Ładny obrazek, zmieniłbym jedynie kompozycję- trochę zbliżyłbym kamerę na główną część akcji czyli ludzików wkraczających do pomieszczenia. Tak to ciut za dużo nudnej uliczki, która w sumie nic nie wnosi do historii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KLICEK napisał:

o witamy witamy 😄 

 

Obrazeczek kozacki 🙂

dzięki 🙂

13 godzin temu, michalo napisał:

Helloł.

 

Fajny koncepcik. DG to digital gaming? 😉

thx, działalność gospodarcza 😛

10 godzin temu, RaVirr napisał:

Aż się zachciało dzieci robić xD

Plus jest taki że już urosły na tyle że mam wolne wieczory więc... do roboty 🙂

Dzięki za uwagi, kompozycja to coś nad czym będę starał się pracować najmocniej teraz. Miałem w planie jakieś zwłoki w workach z prawej albo na 1 planie, lekko schowane/nieoczywiste z jakimiś delikatnymi plamkami krwi/śladami delikatnie do nich prowadzącymi ale nie siedziało mi coś po drodze. Może to jeszcze podmaluję potem.

10 godzin temu, RaVirr napisał:

nigdy nie jest za późno, a z dzisiejszymi możliwościami to bardzo dobry moment na powrót

So true, blender, gumroad, youtube, możliwości są ogromne. 11 lat temu też były ale trzeba było minimalnie pogrzebać w necie żeby się dokopać ( conceptart.org.. chlip ) Natomiast teraz naprawdę już chyba nie ma wymówek. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. No i teraz wiem dokładnie co chcę robić / osiągnąć i czego konkretnie się uczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności