Skocz do zawartości

Obiekt 3D: kosmiczny cuś (stare logo)


Ufol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przypadkiem przemierzając najmroczniejsze zakamarki dysku znalazłem swój stary obrazek.

Było to animowane logo 3D na stronkę która nigdy nie powstała. Kiedyś dawno temu w wyniku formata straciłem wszystkie swoje tapetki więc wstawiłem model loga do sceny, dorobiłem tło i wyrenderowałem żeby mieć tapetke.

Teraz jak go znalazłem po ponad roku postanowiłem sprawdzić z ciekawości co o tym powiecie. Niestety nie mam już pliku ze sceną maxa (a przynajmniej nie moge go za chiny ludowe znaleźć).

 

Tak więc ciekaw jestem co powiecie. Z góry dzięki za komentarze.

Pozdrawiam.

 

djufollogotz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panie, takie rzeczy to tylko... do testowych;)

 

A wy z tymi testowymi:) chlopak zrobil scenke i chce pokazac w galleri co jak co ale ja to rozumie .... :D

 

Praca dosc ciekawa, ale swiatlo zle dziala na tych shaderach -wyglada to jak sam nie wiem, nie 3d w kazdym razie:)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, nie spodziewałem się że będzie się podobać :)

 

Keraj - pewnie dla tego że tam chyba ze 8-9 świateł dałem, już nie pamiętam, no i czegóż się spodziewać po scanline :)

 

blinq - za dużo z tego nie wyciągne bez pliku maxa. Szlag go gdzieś trafił i słuch po nim zaginął.

 

Morphe - musiał być trochę monotonny aby pasować do kolorystycznie mrocznej reszty strony, te iskry dają chaos pewnie z powodu ujęcia, na stronie miał być widoczny od frontu. Z resztą na animacji całość wogóle inaczej wygląda.

 

Tu jest link do zapętlonej animki (lepiej to oglądać na czymś co nie wymaga klikania do odtwarzania w kółko): http://pl.youtube.com/watch?v=Vmm4WPTSCZ4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności