Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witam,

 

Przypadkiem przemierzając najmroczniejsze zakamarki dysku znalazłem swój stary obrazek.

Było to animowane logo 3D na stronkę która nigdy nie powstała. Kiedyś dawno temu w wyniku formata straciłem wszystkie swoje tapetki więc wstawiłem model loga do sceny, dorobiłem tło i wyrenderowałem żeby mieć tapetke.

Teraz jak go znalazłem po ponad roku postanowiłem sprawdzić z ciekawości co o tym powiecie. Niestety nie mam już pliku ze sceną maxa (a przynajmniej nie moge go za chiny ludowe znaleźć).

 

Tak więc ciekaw jestem co powiecie. Z góry dzięki za komentarze.

Pozdrawiam.

 

djufollogotz2.jpg

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Ogólnie ciekawe, ale wydaje mi się, że jeszcze da rade sporo z tego wyciągnąć.

Napisano
Panie, takie rzeczy to tylko... do testowych;)

 

A wy z tymi testowymi:) chlopak zrobil scenke i chce pokazac w galleri co jak co ale ja to rozumie .... :D

 

Praca dosc ciekawa, ale swiatlo zle dziala na tych shaderach -wyglada to jak sam nie wiem, nie 3d w kazdym razie:)

 

pozdr!

Napisano

Jak dla mnie uzyte materialy, powoduja ze przedstawiony objekt jest malo czytelny mhm... monotonia koloru oraz te jakby chmury i iskry daja duzy chaos, to chyba tez nie dziala najlepiej na czytelnosc calosci mhm... tak sadze...

Napisano
  • Autor

Dzięki za komentarze, nie spodziewałem się że będzie się podobać :)

 

Keraj - pewnie dla tego że tam chyba ze 8-9 świateł dałem, już nie pamiętam, no i czegóż się spodziewać po scanline :)

 

blinq - za dużo z tego nie wyciągne bez pliku maxa. Szlag go gdzieś trafił i słuch po nim zaginął.

 

Morphe - musiał być trochę monotonny aby pasować do kolorystycznie mrocznej reszty strony, te iskry dają chaos pewnie z powodu ujęcia, na stronie miał być widoczny od frontu. Z resztą na animacji całość wogóle inaczej wygląda.

 

Tu jest link do zapętlonej animki (lepiej to oglądać na czymś co nie wymaga klikania do odtwarzania w kółko): http://pl.youtube.com/watch?v=Vmm4WPTSCZ4

Napisano

mnie się średnio podoba, widać że stara praca, i chyba kiepski renderer. Widać po Shaderach. Model słabo widać przez te światełka, ale chyba dość prosty jest.

Napisano

dla mnie wporzo, a najbardziej podoba mi sie róg i jego odblask... róg wyszedl jak zyletka ale nadaje smaczku... temu czemus :D

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.