Skocz do zawartości

Scenka 3d: Memoirs


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

naprawde potrzebujecie opisu obrazka żeby móc go 'oglądać'? o to chodzi w tej zabawie, że podpisu nie ma, jest tylko tytuł, w którym imho zawarłem wszystko

 

to nie kolejna wizka żeby napisać /pokój gościnny/ czy /inna jadalnia/

 

wspomnienia - wewnętrzna siła pod stwardniałą skorupą, wszystko posypane współczesnymi realiami

 

czasami poprostu mniej rzemieślnictwa a bardziej 'duchowości' :)

 

thx za komentarze i pozdrawiam

Edytowane przez ognisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam nie wiem, ale dzielo ktore ma sie brobic samo - musi byc naprawde mocne ;) i pewie cso w tym jest ze trzeba miec w swiecie renome , chocby po to zeby mozna bylo poprzez wiedze o autorze dotrzec poprzez tytul i fenomen obrazu do sensu... Zreszta niektorzy uwazaja ze nie da sie zobacyc sensu , i zrozumiec sztuki bez ujecie hermeneutycznego wiec, brak opisu moze spowodowac ze sztyka przepadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl super, ale forma raczej nie trafiona. Jak juz Neiraa napisala, ksztalt kojarzy sie z ciastuchem, ew z jakims pluszakiem. Chyba, ze ma to jakos nawiazywac do traum z dziecinstwa..

 

Jak sie projektuje litere czy znak, to czesto najpierw stawia sie proste ślady tuszem, weglem, czymkolwiek, zeby poszukac formy, ktora ma trafny wydzwiek emocjonalny do zalozen. U Ciebie chyba bez zalozen sie odbylo albo bez szkicow do tych zalozen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton na głowie (pewnie przez brak silniejszego oświetlenia jak na dole) wygląda trochę gąbczasto, łancuszek po lewej stronie obrazka przenika przez ramie. Trochę ta magma w środku za jaskrawa, możeby tak dodać volume light z tych otworów?

 

Poza tym fajne, podoba mi się. A co do głębi znaczenia, metafizyki czy jak to tam nazwać to nasówa mi się kilka skojarzeń ale wolę je zachować dla siebie. To że wygląda jak betonowy ciastuch wcale mi nie przeszkadza :) i dobrze że nie jest to jak już ktoś powiedział kolejny obrazek tego co mamy na codzień za (lub przed) oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton wyszedl naprawde bardzo fajnie. Metal juz nie bardzo. Poprawił bym ujecie bo wyglada jakby to byla wycieta minatura calej sceny, wiem ze to Twoja praca i miales w niej jakis swoj zamysl. Ale mozesz naprawde wyciagnac to na wyzszy poziom robiac taki troche matte panting czy jak to sie nazywa;) moja rada Daj do WIP i jedziesz! pzdr!;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności