Skocz do zawartości

3ds max x64 i vista x64


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Zainstalowałem ostatnio max'a 9 x64. Instalacja przebiegła bez problemu, ale gdy chcę uruchomić max'a wyskakuje błąd z plikiem adlmpx.exe. Może mi ktoś powiedzieć co jest powodem.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SP1 do visty mam. Ale jak chcę zrobić instalacje SP do 3ds max'a 9 to wyskakuje mi błąd, że nie jestem adminem kompa lub nie mam poprawnej wersji max'a. Pobrałem go z ich strony 9x64 i SP do 9x64 również z ich strony. Nie wiem czemu błąd wyskakuje. Myślałem też potrzebuje on płytę z instalacją w napędzie, ale to też nie pomogło ;/ Chciałem przejść na max'a x64 skoro mam już Viste i leży ona w szufladzie :D to może się do czegoś przydać. Mi robi rendering (np. jakiegoś samochodu bez materiałów z samym oświetleniem i ustawionym dobrze renderem) w rozdzielczości 800x600 w 12min, a kumplowi z vistą x64 30sek-1min. Komputery mamy podobne i stawiamy, że to przyczyna tego, że ja mam x32, a on x64 :) Tak więc czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły :D Pobrałem również z ich strony instrukcje jak zainstalować i tam były wymagania. Wszystkie wymagania mój komputer spełnia. Mam Viste Home Basic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności