Skocz do zawartości

WIP: Attack


IN Flaamess

Rekomendowane odpowiedzi

Daje do WIP bo w 1 dzien tego nie poprawie,za dużo błędów za mało umiejęstności. A nad pracka chce posiedzieć dłużej by była wykończona poprawnie.

 

Znalazłem pare refek do poz żołnierzy ,troszke pomiksowałem je i chyba lepiej jest. Jednak chyba coś mi umknęło z dynamiką postaci. No i twarze, pomocy do ich rysowania nie znalazłem a siedziałem i szukałem z 2h.

 

Potrzebne wszelkie uwagi co do wipa a w szeczgolnosci co do zolnierzy ;/

 

PS. kolory ich sie zmienia,nie chcialo mi sie ich poprawiac po przerzucenia na xp.

 

d7b34517dfe2d6c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm, ja nie do konca rozumiem jak tu swiatlo dziala, wydaje mi sie ze zolnierze nie maja przez nie spojnosci z reszta rysunku. I z prawa reka srodkowego na pewno trzeba cos jeszcze zrobic, ale z perspektywy laika to anatomicznie chyba lepiej niz wczoraj. Powodzenia w dalszej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nie zalezy jakos bardzo na aryjskiej armii, to ja takie zdjecie akurat znalazlem, moze pomoze, bo chyba ten pan wyraz twarzy i ustawienie glowy ma praktycznie idealne:

 

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41888000/jpg/_41888532_04ssenegal_ap.jpg

 

mozesz poprobowac jeszcze z jakims bull run (szczególnie jeśli o ustawienia ciala chodzi) albo football fans na google

 

dwoch pozostalych zrobilbym na Twoim miejscu odwroconych, tak jak tutaj, oszczedziloby Ci to problemow z twarzami, jesli na razie nie masz ochoty sie z nimi meczyc:

 

http://www.f1wolf.com/wp-content/uploads/2008/06/red-bull-run-pamplona-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności