Skocz do zawartości

Obiekt3d-stol


empik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HELP - tam masz podstawy. Sorki za brutalność ale po cholere pokazujesz tutaj teapota, kilka boxow i chemferboxow? Rozumiem, ze sie uczysz, ale to co pokazałeś to jest kilka prymitywow (są jeszcze 2 obiekty lathe...). Nawet nie walnąłeś jakiegoś omni, ktore by to oścwietliło. Jeśli to nazywasz pracą, którą chcesz się podzielić z innymi, to się mylisz. To nie jest praca. Sorry. Ja jestem przeciwny pokazywaniu tutaj rzeczy o takim poziomie skomplikowania. Tyle ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

pomiajac wykonanie (wiem, wiem pierwsza praca) to rzeczywiscie jak powyzej stwiedrdzil Lopss jest pare merytorycznych niedorobek, nie wiem czy to mydlo to mydlo ale czym do cholery (sorki) jest ta spiralka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... teraz calkowicie na powaznie: zrob tak jak powiedzial leander - postaw sobie jakis konkretny cel (np samolot)... potem przejzyj tutoriale zeby zobaczyc od czego i jak zaczac (robienie calkowice wg tutkow jest nudne moim zdaniem)... i ucz sie metoda prob i bledo (przegladaj forum: podpatruj co jak ludzie robia, jakie maja z tym problemy i jak je rozwiazuja)... -> takie jest moje zdanie... sam tak wlasnie robie... nadal sie kalecze ale mysle ze pierwsze efekty juz widac... zycze powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam sie juz w glowach chyba p***, kazdy kiedys zaczynal, i kazdy robil bledy mniejsze lub wieksze ale to tylko czlowiek, jeden powiedzial ze ma zly topic to niech wystarczy po co inne komentarze na ten sam temat ???? jezu ludzie zastanowcie sie co robicie !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszek - tu już nie chodzi o temat wątku. Chodzi o to co Empik zaprezentował. Jasne, uczy się. I niech to robi dalej, ale nie musi koniecznie WSZYSTKIEGO umieszczać na forum. Wręcz jest wskazane zeby nie umieszczał. Na takie rzeczy szkoda miejsca na serwie...

PS: Pisze to po zastanowieniu sie, w pełni świadom tego co czynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza pracka pokazana publicznie była

trzecią jaką zrobiłem, zajeło mi to miesiąc.

a i tak bardzo bałem się odbioru...

uniknołem tego typu komentarzy, otrzymałem tylko

konkretne rady... każdemu zaczynającemu radzę to samo. naprawdę. jeśli pracka była by denna, a

ludzie dostrzegli by pracę którą w to włożyłeś

oszczędzili by ci takiego prysznicu.

 

tu niema NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego ze jego praca nie jest na poziomie, ale w regulaminie nie ma nigdzie napisane jaki musi byc minimalny poziom prac, a zamieszczac moze nawet jednego boxa i to juz bedzie praca !

 

ps. nuriel: ja tu widze stol, i kilka przedmiotow tworząca prace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co sie dzieje. Jest zima ludzie nie maja co robic i gdzie wyjsc bo zimno, wiec siadaja przed kompem, a ze nic im sie nie chce no bo przeciez taka pora roku to se nie pograja ani nie poogladaja filmow, tylko marzy im sie przygoda, no to wlacza sobie maxa i zaraz by jakiegos shreka walneli czy co, no ale pierwsza praca zazwyczaj nie wychodzi :D a to ze ja pokazuja no to co przeciez im wolno, a jak pokaza crap to potem wszyscy beda piac z zachwytu jakie to postepy zrobili w \"drugim\" podejsciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy ktos wstawi tu cos w tym stylu tyle razy na nowo pojawia sie ta sama dyskusja...juz raz bronilem takiego poczatkujacego delikwenta (ale mi sie dostalo :P ) tylko ze jest jeszce pewnien problem...brak umiejetnosci to jedno nie kazdy rodzi sie z Brazil\'em w glowie, wiedza o modelowaniu i teksturach...ale lenistwo to juz druga sprawa. Przeciez wystarczy popatrzec na kilka prac na tym forum aby to zrozumiec...empik jezeli jestes w stanie stworzyc to co zrobiles to potrafisz takze wymodelowac podloge, jakies krzeslo, sciany dodac pojedyncze swiatlo itp. nie jestem w stanie pojac dlaczego wiekszasc pierwszych prac to kilka obiektow na czarnym tle :| stworzenie calej sceny nie wymaga w tym przypadq wiecej uiejetnoci ale przede wszystki odrobine wysilq....

nie poddawaj sie stary i pracuj ciezko a inni beda Ci tylko zazdroscic...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle pytasz i zle podchodzisz do tego. Nie pytaj sie jak zrobic samolot bo pytanie powinno brzmiec: jak sie mam nauczyc modelowac aby pozniej sprtynie wykorzystac moja wiedze aby polaczyc rozne znane mi techniki aby osiagnac cel ?

 

A to co widzisz to jest opcja FORCE WIRE w opcjach RENDER.

 

I to co juz bylo napisane wczesniej: zmien temat albo przenies sie z nim gdzies indziej. REGULAMIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee

zeby taka siatke narysowac musisz wejsc do menu RENDER i tam masz FORCE WIRE (z mozliwoscia zaznaczenia \"ptaszkiem\" tej opcji)

 

A zmiana tematu nie polegala na tym co zrobiles. Napisz np:

Scena 3D: stol z flaszka czystej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności