Skocz do zawartości

Nowosci na Maca od Autodesk.


michalo

Rekomendowane odpowiedzi

W niektórych rzeczach trudno nie przyznać Ci Nezumi racji, Maci są drogie - szczególnie w PL, i szczególnie w odniesieniu do naszych rodzimych zarobków. W chwili obecnej różnica polega głównie na systemie operacyjnym (po przesiadce apple na intela), moim prywatnym zdaniem - przed intelem było ciekawiej. Tak czy inaczej - każdy pracuje na tym, na czym lubi.

 

Ale - ogólniej nieco - takie teksty jak poniżej:

 

a ja slyszalem ze maci sa ulubiana marka geyow i taki gey mi to mowil:P

 

sprowadzają całą dyskusję do poziomu onetowych komentarzy i zaniżają cały poziom forum. Przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aspenboy - porownuje ceny w Stanach, nie mam kontaktu z rynkiem polskim od wielu lat. Niewielkie roznice tam czy tu nie robia wrazenia ale juz 1000-1500 zielonych papierow to duza kwota obojetnie czy mowisz o Polsce czy Stanach.

 

Co do zanizania dyskusji - pelna zgoda. Wiem ze to byl zart ale niski i slaby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mam wglądu w rynek w USA, no chyba że w sklepach online. Kiedyś widziałem porównanie cen tego samego modelu macbooka w różnych miejscach na Świecie - najtaniej było w stanach, najdrożej m.in. w PL, i różnica sięgała 1000 €, chociaż to tak naprawdę odrębne zagadnienie. Faktem jest, że maci są droższe od innych producentów, a już na pewno od składaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności