Skocz do zawartości

WIP: Chciwa chętna kobieta


Krzywy

Rekomendowane odpowiedzi

Oceńcie tą pracę bym zrobił ją lepiej

 

3181421981_6c0c6b8478_o.jpg

 

praca wygląda na wykończeniu ale na pewno głowa faceta będzie inna i zdejmowane ubranie będzie przemalowane, photoshop i myszka, nie jestem przekonany do kolorów troszkę utknąłem nie wiem do końca jak nadać skórze realną fakturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozkminić ? Nie lubię kminku, wzdyma.

Hmm... wycięty ? Jednej rzeczy nie rozumiem - być może wyjaśnisz:

Czy ten facet i ta babka zostali przez ciebie namalowani od zera czy też wyciąłeś ich ze stocka, ustawiłeś i teraz robisz obróbkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu z lewej jest nie do końca namalowany bliżej mu do wektora, nie ma tu ani grama zdjęcia :D, chociaż z wieloma porównywałem faceta naszkicowałem patrząc na zdjęcie ale zapewniam nie ma tu żadnego podmalowania ani fotomontażu, także rozwiewam wątpliwości pracuje nad tym już jakiś miesiąc i może deczko coś za bardzo wymuskałem, zresztą praca w rozdzielczości 300 dpi jest to jak zmniejszyłem to nie widać tak błędów, może powinienem wrzucić link do pełnego wymiaru? nie wiem sam do końca co mi nie pasuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Musisz się zdecydować kto do kogo przyszedł....kto jest gościem a kto gospodarzem. Rozumiesz? Czy babka z normalnego świata przylazła do świata banknotów czy odwrotnie, postaraj się tym akcentem opowiedzieć krótką historię tych dwojga. Daj jakieś tło. Zmniejsz tą "kratkę" na tym gościu a zamiast pomazanej plamy na dole może jakiś pognieciony banknot z którego on się wyłania? Taka moja skromna wizja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności