Skocz do zawartości

Wiz 3D - wille


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogólnie ładnie tylko, nie wiem co to za rozmazana gałąź na pierwszym renderze to nie to że jest tragiczna bo niestety jest ;P, tylko to że psuje całość ;/ to samo na drugim nie wiem co tam robi jesienna gałąź bo jakoś jesieni tu nie widzę ogólnie, ludzie na drugim renderze według mnie bardzo fajnie wyszli na pierwszym niekoniecznie

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne odbicie w oknie i faktycznie niektóre dodatki psują całość.

Marek G - jak już odpowiesz Sjon'owi skąd masz ten model to może się podzielisz ;P?

Sjon - dzięki Twojemu modelowi (jak to wcześniej zostało ustalone) render wyszedł o wiele ciekawszy to pewnie dumny jesteś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem ten merc tam nie pasuje - jest zbyt masywny w tym miejscu i gubi sie przez to skala domu. Lepiej jakby tam stało coś w sedanie mniejszym. Ogolnie zrobiłeś takie ujęcia, że strasznie ucieka skala budynków (nie mówie że jest zła - chodzi tylko o kompozycje)

 

Jakościowo rendery słabe - moim zdaniem, Twoim problemem jest znikome GI. Jakbyś popracował na światłem indirect outdoor byłoby dużo lepiej. Na drugim renderze obie elewacje (czyli tył budynku i jego bok) pod względem intensywności światła się nie różnią - przez to budynek jest spłaszczony.

Mam wrażenie że świecisz samym directem, może uwzględnij również niebo?

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności