Skocz do zawartości

Drzewo...


Szwadron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm, czy mi się tylko wydaje, czy poza ścianami i podłogą nic więcej 3d tutaj nie ma? I mapowanie podłogi też troszkę leży, bo kto to widział dwie deski zaraz pod ścianą ciąć w połowie?

 

Fakt źle wyszło, myślę że jak dam wykończeniówkę to będzie lepiej wyglądało. Czekam na dalszą krytykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu krytykowac :P Tło to chyba zwykłe zdjecie, a 4 boksy to żadna sztuka postwaic :P Zmień materiał ściany na taki normalny podłgoga dobra tylko popraw te deski jak tu już kolega napisał. Tło za jasne i ma przypalenia (poprawiłbym je w jakims programie graficznym). Pozatym dodaj jakieś drzwi balkonowe, zdjecia, małe detale co by scenka była lepsza :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej nauce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu krytykowac :P Tło to chyba zwykłe zdjecie, a 4 boksy to żadna sztuka postwaic :P Zmień materiał ściany na taki normalny podłgoga dobra tylko popraw te deski jak tu już kolega napisał. Tło za jasne i ma przypalenia (poprawiłbym je w jakims programie graficznym). Pozatym dodaj jakieś drzwi balkonowe, zdjecia, małe detale co by scenka była lepsza :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej nauce :)

 

ja właśnie chciałem by był taki jak by "urwany pokój/korytarz" a światło miało być ostre gdyż na zewnątrz jak widać jest gooorąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbicia zrobił bym mniejsze ściany jaśniejsze no i na sufit bym wrzucił drewno - scena ma charakter widoku z wejścia do budynku (tak to mnie przemawia) i jest super ma potencjał

Edytowane przez marc134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to bym juz tego nie poprawial ;p sorki ale to jest jeden wielki test podlogi i odbic...wymysl cos bardziej skomplikowanego i wtedy bierz sie do roboty. podloga mi sie nawet podoba ale wykorzystaj ja w jakiejs wizce a nie w zestawie plane'a i 2 boxow ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny material podlogi, ale to tyle. Cala reszta w zasadzie do przemyslenia i poprawy. Tak jak pisali, w rogach boxu masz bledy, perspektywa sie nie zgadza, odbicia na scianach bardzo dziwnie sie ucinaja.

 

pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności