Skocz do zawartości

Pomoc-Praca Inżynierska!!!!!


Adamiec7

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam do was wielka prozbe. Mianowicie moj tmat pracy to Grafika Komputrowa 3d. Ma zawierac porownania roznych programow graficznych 3d no moze 3 nie wiecej. Jakie sa wady i zalety kazdego z nich ich funkcje itp itd...

Bardzo prosze o pomoc badz jakies stronki dotyczace tego zagadnienia!!!!!

Z gory Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość okapijka

Również proszę o pomoc…

 

Mam dylemat. Wymyśliłam sobie taki temat na pracę dyplomową:

„Grafika 3D w reklamie. Zaprojektowanie i wykonanie spotu reklamowego”.

Jeszcze nie konsultowałam tego tematu z promotorem, który właściwie nie zna się za bardzo na grafice, ale do niego niestety trafiłam :/. Chodzi mi o to, że w 3dsmaxie mam w planach wykonać krótki spot reklamowy (30 sekund), jeszcze nie wybrałam tematyki – pewnie to będzie reklama społeczna. Nie wiem natomiast czy mając taki temat będę miała o czym pisać, a stron tak ok. 50 musi być. Czy uważacie, że taki temat, to dobry pomysł? Mogłabym coś o grafice 3d napisać, o reklamie wspomnieć trochę… a później o etapach tworzenia spotu, ale czy to nie za mało? Może Waszym zdaniem warto zmodyfikować temat, żeby więcej dało się napisać… jak myślicie? Każda sugestia i rada mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o pomoc…

 

Mam dylemat. Wymyśliłam sobie taki temat na pracę dyplomową:

„Grafika 3D w reklamie. Zaprojektowanie i wykonanie spotu reklamowego”.

Jeszcze nie konsultowałam tego tematu z promotorem, który właściwie nie zna się za bardzo na grafice, ale do niego niestety trafiłam :/. Chodzi mi o to, że w 3dsmaxie mam w planach wykonać krótki spot reklamowy (30 sekund), jeszcze nie wybrałam tematyki – pewnie to będzie reklama społeczna. Nie wiem natomiast czy mając taki temat będę miała o czym pisać, a stron tak ok. 50 musi być. Czy uważacie, że taki temat, to dobry pomysł? Mogłabym coś o grafice 3d napisać, o reklamie wspomnieć trochę… a później o etapach tworzenia spotu, ale czy to nie za mało? Może Waszym zdaniem warto zmodyfikować temat, żeby więcej dało się napisać… jak myślicie? Każda sugestia i rada mile widziana.

Grafika 3d w grach koputerowych? Ciekawy i w miare rozwlekly temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika 3d w grach koputerowych? Ciekawy i w miare rozwlekly temat :)

 

Zaczynam bać się o ten kraj, skoro pięcioletnie studia inżynierskie kończą się napisaniem prac o takich tematach...

 

Jaka to jest specjalizacja? Inżynieria turystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam bać się o ten kraj, skoro pięcioletnie studia inżynierskie kończą się napisaniem prac o takich tematach...

 

Jaka to jest specjalizacja? Inżynieria turystyki?

 

Lepiej zapytaj jaka to "uczelnia"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności