Skocz do zawartości

Toyota Supra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odłożyłem na bok projekt Audi A5 , ponieważ to dość trudny model jak na 2 samochód.Wziołęm się za coś prostszego, wypadło na Toyote Supre.Oto rendery.Do poprawy pójdzie oczywiście felga, być może opona i parę szczegółów:

93396579zl4.jpg

36479768iz1.jpg

Pozdrawiam.

Edytowane przez Black Pantera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, zielonego nei jestem pewny a to co na czerwono to przyglądnij się temu w swoim medelu, poza tym nie podobaja mi sie lusterka, osadzenie spoilera w klapie, strasznie sztywno jakby właził w ten metal i ten wlot koło drzwi, będe zaglądał bo to jeden z moich ulubionych samochodów, pozdrawiam i zycze wytrwałości w pracy :)

 

0ab88d478de1e3d0.jpg

73d5a236eb5439f9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje wrzucić jakiś ciekawy wydech, i kilka wlotów powietrza, co by oddało specyficzny charakter, dołączam się do pomysłu wyżej, aby stworzyć jakis ciekawy wzór felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Pantera: Po co ci właściwie w sygnie to --- > "TO CO ŻE MAM 14 LAT" ?? Nie przeszkadza mi wiek nawet 2 ale po co takie cos w sygnie ? Mozna to troche roznie interpretowac i generalnie nie na twoja korzysc. Koncz projekt i zabieraj sie za nastepny tylko, przy kazdym nastepnym nie popelniaj błędów z poprzednich a bedzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności