Skocz do zawartości

Render fumefx


tomaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie. Co trzeba ustawić, żeby możnabyło wyrenderować fumefx w Vray'u. Na zwykłym renderze działa ale w vray nie wiem co mam ustawić. Czytałem, że jest taka możliwość. Proszę o pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Apropo FumeFx... mam owy plugin ale niestety u mnie nie chodzi:/ wklejam go do folderu "plugins" i nic wyskakuja mi tylko blędy podczas uruchamiania maxa... wie ktos moze co robie zle? za wszelkie pomoce z gory wielkie dzieki. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz FinalRendera? to tym bardziej liczy Fume FX'a.

 

Równie dobrze liczy sie w vrayu, mentalu czy brazilu chodź z tym ostatnim nie próbowałem. Jeśli przez scanline Ci przeszło to i tu powinno być w porządku bez zmiany parametrów ( aczkolwiek można dołączyć wpływ na GI ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ostatnio zacząłem bawić się troche FumeFx, ale od razu pojawił się problem , ze gdy renderuje używając vraya 2.0 nie widze kompletnie ognia, dymu kompletnie nic. Probowalem oswietlac plomien dodatkowym swiatlem (pomijajac to,ze sam powinien dawac swiatlo) ale nic to nie dalo. Ma ktos jakis pomysl? Jak przelacze na mentala to redneruje sie bez problemu.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok udalo mi sie rozwiazac zagadke. W environment and Effects -> Atmosphere musi byc dodany efekt FusionWorks Renderer. Inaczej nie bedzie nic widac. Nie wiem czy dodaje sie to automatycznie, ale chyba nie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności