Skocz do zawartości

Houdini 10 sneak peek


G.P

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba pisać dużo skryptów czy też expressions jak to nazywają.

 

Trzeba pisać dużo expressions, które nie są tym samym, co skrypty. Nie demonizujmy jednolinijkowych wyrażeń, których można by nauczyć chomika, a ułatwiają życie bardziej niż papier toaletowy.

 

Skrypty pisuje się również (w vex, hscript lub Pythonie), ale znacznie rzadziej niż w Mai na ten przykład, gdzie bez MEL ani rusz.

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale znacznie rzadziej niż w Mai na ten przykład, gdzie bez MEL ani rusz.

 

E ja tam długo się ruszałem bez :D fakt, że mam te 150 skryptów z highenda i expresje sobie jakieś trzasnę czasem albo przerobię jakiś skrypt ale od podstaw to nic specjalnego nie napisałem jeszcze :) Ale chcę to zmienić tylko, że mi się niechce :D no i sapć muszę i przez to trace te cenne 4-5h dziennie :/

 

Druga sprawa, że jak się nie pracuje przy produkcji i nie robi się mega efektów to skrypty czy expersje nie są aż takie potrzebne :)

dajmy na to takie wizki dużo customowych expresji, skryptów i innych toolsów raczej nie wymagają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie 5 osób z czego 4 odpadną to jeszcze nie zainteresowanie :D

jesli w dziale inne pojawiałyby się dość często pytania o Hudym to taki dział pewnie by się pojawił ale na razie ostatnie pytanie o hudym było może z pół roku temu jak nie więcej więc robić dział żeby świecił pustkami to nie jest najlepszy pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alibaba to prawda :) ale żeby jakiś straszny ruch tam byl to też nie można powiedzieć :) można wejść raz na miesiąc i w pół godziny wszystko wyczytać :P

 

ostatni news na głównej jest z 27 listopada 2008 o warii serwera :/ imo powinni już zamknąć tamto forum wtedy wszystkie "mózgi" byłyby zmuszone przejść tutaj ^^

I tak ledwo dycha więc nie wiem czy jest jakiś sens to wspierać jeszcze :/

No już możnaby im zrobić dział Hudy jako poddział inne żeby mieli się gdzie podziać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destroyer ─ już nie przesadzaj. Dobrze się ma tamto forum, przynajmniej dział Houdini. A to, że rzadko posty się pojawiają o H. to pewnie dlatego, że nikt nie zadaje pytań w stylu "jak postawić boxa" czy też "nie umiem, zróbcie mi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni news na głównej jest z 27 listopada 2008 o warii serwera :/ imo powinni już zamknąć tamto forum wtedy wszystkie "mózgi" byłyby zmuszone przejść tutaj ^^

I tak ledwo dycha więc nie wiem czy jest jakiś sens to wspierać jeszcze :/

 

Zaraz, zaraz, zyczylbym niejednemu podforum stad takiego ruchu jak tam. 8-15 watkow na miesiac, panowie. Wiekszych ambicji nie mamy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten wątek :) ogień z boxa to jeszcze ktoś zrobił ale potem było coś o roślinkach które tworzą kolejne roslinki i wszystko umarło :)

Umarlo, bo imho challenge byl troche za trudny.

 

to będzie reaktywacja? :)

Mysle, ze nowy, prostszy challenge bylbym lepszym rozwiazaniem, tylko mnie osobiscie nic nie przychodzi do glowy, co to by moglo byc.

Moze jakies glosowanie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poczekać jeszcze aż 10 wyjdzie :) ja jeszcze hudego nie ściągnąłem nawet, 150mb na mobilnym necie to wymaga wcześniejszego przygotowanie i strategii ;)

ale w sumie to mozecie zacząć bezemnie, zdolny ze mnie chłopak to szybko nadrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności