Skocz do zawartości

Kuchnia - KONIEC :)


phatum32

Rekomendowane odpowiedzi

nie no panowie wrzuce dzisiaj render z prawie wszytkimi materialami moze;p

zalezy od czasu renderingu ;p a tkto dla testu wrzuce, pozniej oczywiscie popoprawiam okna i szczegoly, nie mam zbytnio czasu bo nauka goni ale zrobie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niestety jescze nie myslalem zbytnio o materialach i kolorach wiec nic z tego nie wyszlo ;p mysle ze narazie skupie sie na samej kuchni apotem zabiore sie do materialow. w ogole na tym renderze tak: lodowka jest pod zabudowa ale oczywiscie dalem jej material metalu a nie szafek ;p szafki mial byc bardziej zolte ale nie wyszly i mialy byc polyskliwe, krzesla chyba za bardzo odbijaja, ogolnie za jasno, poprostu nie bede sie papral z tymi materialami i tyle, jest to na odwal sie wiec nie ma czego oczekwiac

kuchnia26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę się motał słowami! Postarałem się Ci lekko pomaziać po tym renderku, co do kolorów to są mdłe, wprować kilka kolorów pasujących do siebie :-) według FENG SHUI w kuchni powinny to być kolory wesołe i jaskrawe - aby pobudzać apetyt :-) pomarańcz, zielony lekko jaskrawy... itd. Nie chce Ci niczego zabardzo sugerować.

 

kuchnia26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to możesz słonia do tej lodówki schować ^^ Sorry ale troche przegięcie, nie musisz robić wszsytkiego jak Ci każą :) Spójrz na jakieś drzwi w swoim domu i wyobraż sobie, że lodówka jeszcze jest hen ponad ^^ Hmmm mało kto by tam sięgnął :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ciut ładniej! :)

Co to za dziwna ścianka mi oczy zasłania.. nie mogę w ogóle zobaczyć co tam za tym jest :D

Dodaj więcej bzdecików do kóchni :)

Okap lekko wisi w powietrzu a lampy powinny mieć jakiś taki krążek na suficie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci wychodzi ta kuchnia chociaż zastanawia mnie jak otwieraja się te szafki na górze bo jeśli drzwiczki ida do góry to może gospodyni byc cięzko wyciągać naczynia :) No ale ja tam sie nie znam i nie chce nic mówic :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, lodówka tej wysokości to żaden dziwny stwór, tylko może ta jest lekko szeroka, za duże też lampki zrobiłeś, no i ta ścianka wystarczy jak będzie wychodzic 5 cm ponad blat, tak jest za wysoka, ale juz sporo fajniej :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jahred6, znajdź no mi gdzieś w necie taką lodówkę, bo niedługo będę zmieniał i chętnie sobie sprawię taką wielką. Co najmniej 2,20 wysokości, bo na rendzie widać, że wystaje sporo ponad drzwi. Jak znajdziesz - zwracam honor.

A ty, phatum32, nie musisz tak ślepo słuchać poleceń. Pomyśl czasem dwa razy, nim się zastosujesz, w końcu autorem jesteś i rządzisz. Zrób tą pracę tak, żeby ci, co znają się na rzeczy, docenili ją a nie wyśmiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła wyglądaja bardzo biednie, jak jakies nalesniki. Czemu mikrofala stoi pod kątem na blacie? No i mógłbyś skorzystać z rady Jahreda (chyba) i zrobić sufit podwieszany i zabudować przestrzeń nad szafkami. Poza tym, jeżeli ona rzeczywiście maja się otwierać do góry, jak wskazują uchwyty, to chyba kiepsko, bo sa za duże i za wysokie.

I ten stół tez jakiś dziwny.

 

ok. koniec czepiania =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to pisałem ale się powtórze.. Ta lodówka to istne monstrum..... Może i są takie do restauracji albo gdzię... Ale do takiego domu raczej nie pasuje. A nie wygląda to pomieszczenie na takie w którym mieszka John & Kate +8 ^^

 

Co do reszty.. skoro jesteś początkujący to gratuluje wytrwałości - o to chodzi. Rób i nie zrażaj się. Tą scianke bym (za kuchenka) bym obniżył bo jest zbyt wysoka. Siedzenia to samo do wymiany bo trochę śmiesznie wyglądają. Zlew trochę przymały. Okap odstaje od sufitu chyba troche. :)

 

dajesz, dajesz :D

 

P.S

Nie wiem dlaczego ale mam mieszane uczucia jak widze teapota.. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są takie jak ty chcesz to oke :D Nie czepiam się o nie więcej.

No lodówa była lepsza przed zrobieniem z niej giganta ^^

 

Ale co do teapota to tylko taki moje widzi misie XD heh

 

Nom to ja czekam już na jakieś materialiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;p dodalem materialy ... nie wiem czy kuchnia moze byc czarna, ale co do kolorow to mozecie doradzac bo nie mam zielonego pojecia w jakich kolorach moze dobrze wygladac ta kuchnia. Zmienilem tylko szafki i lodowke, znaczy sie zmniejszylem ;p dzisiaj albo jutro zajme sie sufitem podwieszanycm, jakimis halogenami na nim, klamkami do okien i wypelnieniem tej pustej przestrzeni nad szafkami. ogolnie jestem ciemny w sprawach materialow narazie;p korzystam z arch&design material ... podloge kafle nie ?? myslicie ze moznacos jeszcze dodac ?? myslalem nad jakimis szafkami czy czyms zeby zapelnic tez pustke po lewej od drzwi. Co myslicie ??

 

oto ta czarna tragedia

 

kuchnia33.jpg

 

druga tragedia

 

kuchnia34.jpg

 

takze prosze o komentarze;p;p;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłbym czarnej lodówki bo teraz wygląda jakby komplet z aszfkami był. Ja dałbym taka ładna matową w koloże srebrnym :) Co do szafek to czarne moga być jesli ci pasują chocaż w lecie może byc ciężko jak słońce dowali i wygląda troche sterylnie w połaczeniu z czerwonym :) Podoba mi się za to materiał wysepki taki nawet spoko :) No i te drzwi jakos mi się nie podobają. I dlaczego nie maja progu ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do lodówki to ja nic nie mówie tylko bardzirej siadła by mi taka srebrna bo ta wyglada tak saamo jak szafki no ale dobra nie czepiam sie :) No a materiał ogólnie mi się podoba ale teraz jak widze że to jednak jest czarny tyle że z boku wydaje sie że jest srebrny (przez odbicie na nim) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz fajniej naprawdę :-) Tylko że wydaje mi się że blat na wyspie jest grubszy niż blat roboczy - zrób tak samo - zabudowana lodówa to dobry ruch! Sufity zrób!! jakiś fajny materiał podłogi najlepiej nie jeden tylko złączenie np. parkietu z płytkami - trawertyn, albo jakis inny kamien plus drewno - orzech np ;). [ tak jak Ci kiedyś rozrysowałem ] Kolorystyka dość hardcoreowa :D:D Każda Pani domu by była w niebo wzięta - czyszcząc czarne szafki :D - troszku nie praktyczne. Ogólnie gitez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia 'zakład pogrzebowy' :D nie no, joke ;)

 

Bywałem w czarnych kuchniach i było całkiem przyjemnie.. Oczywiście biorąc pod uwagę reszte dobrze dobrane kolorystycznie rzeczy. Typu lampy, podłoga etc. Tak więc czarne mogą zostać pod warunkiem, że reszte dobrze dobierzesz kolorystycznie. Te blaty też mi sie w oczy rzuciły, że są różnej grubości.. Lodówa i tak dup** ale jest lepiej :) Ciesze się, że wkońcu poprawiłeś jakość rendera :D To czerwone mimo wszsytko bym zmienił... Albo czarne blaty reszta biała.. No ale jak chcesz ;) Możesz dodać coś na stół typu talerze, miski, coś do solenia i do pieprzenia ^^ etc.

 

Ogólnie no idziesz do przodu a to się tutaj liczy najbardziej. Ćwicz i się nie zrażaj złymi komentami etc bo będziesz je dostawać nawet jak będziesz robić lepiej od reszty XD

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz się za podłogę. Rzeczywiście, True Coffin Kitchen ;)

 

Powodzenia. Ja Ci dam naukę na tym Final Gatheringu :P :)

 

Masz dobrego ducha twórczości choć tak średnio jak od Ciebie słyszę, się przykładasz... Kuchnia po prostu jest smakowita i ładna :) twoja robota się pięknie ma :)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Robisz Waść postępy :]

Bardzo fajnie zaczyna to wyglądać, ja lubię czarne kuchnie i łazienki, tylko osobiście zamiast czerwieni dałabym jakąś purpurę, amarant..ot coś w fioletach, ale ciepłych.

 

bardzo mnie ciesz, że wlczysz z mentalem, tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za teksturki skorzystam ;p widzialem je tak poza tym wczesniej i juz mialem sciagac wszystkie lecz nie dalo rady ;/ wyskakiwal blad ;p a teraz normalnie na lajcie wszystko ;p nie daje z siebie wszystkiego bo za bardzo przjemuje sie nauka;p musz poprawic I semestr wiec za ardzo nie robie wszystkiego dokladnie, jutro zaczne robic czesc dalsza kuchni poniewaz dzisiaj sie ucze do klasowki z hostorii ;/ dzieki jeszcze raz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom :)

 

Uuuu to kapa ^^ Ale spoko ja mam za miecha mature i jakoś tak się nie przejmuję XD

 

Sorry ale jakoś tak na pierwsyz rzut oka nie zauwazylem tych talerzy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie robiłbym sufitu w takich - amebowych kształtach. Jednak do reszty prostokreślne formy będą pasowały. Zakryj sufitem okap - bo od niego do komina zasuwa rura - którą w takich przypadkach się zakrywa np. sufitem podwieszanym. Przemyśl też grubość sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał że dla szybkości zdjął materiały - biel sprawia wrażenie przejaśnienia.

Tak prostokątny zrób - podsuficiki raczej śmiecą nie rób. Możesz zrobić np. sufit na 15cm wiszący 5 cm od sufitu właściwego - tworząc taką szparę która daje lekkości sufitowi, oraz daje możliwość zamontowania tam np. światła LED. Umieść jakieś halogeny w fajnych nowoczesnych oprawach i mądrze je rozmieść. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to znowu ja ;/ juz dodalem wszystkie materialy i mial to byc probny render ... ale wszystko pooooszlo ;/ chce wyrenderowac scene i ciemno ;/ widac tylko taki oto fragment kuchni ;/ co moglo sie stac i jak to mozna ewentualnie napraiwc jak wiecie ;/ z gory dzieki, bede wdzieczny

 

95432167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności