Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Mazda rx-7 B&W


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przez tego dofa wyglada jak samochodzik RC. A tak to model i render fajny;) Lakier wydaje mi sie ze taki glossy jest, ale moze tak sie tylko wydaje. Az sie prosi o ujecie jak driftuje na zawodach D1. Podoba sie bardzo;D

 

ps. tez męcze w mentalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tego dofa wyglada jak samochodzik RC. A tak to model i render fajny;) Lakier wydaje mi sie ze taki glossy jest, ale moze tak sie tylko wydaje. Az sie prosi o ujecie jak driftuje na zawodach D1. Podoba sie bardzo;D

 

ps. tez męcze w mentalu.

no prosi sie i pewnie sie zrobi :) tylko jak sie robi dymek w 3d? bo wiem jak w Photoshopie sie robi ale nie wyglada to zbyt realistycznie.nigdy wczensiej nie ekperymentowalem z dof'em wiec bywa :P

dzieki za koment

PS mnie zainspirowal wywiad z Lussi Ultriainenen na www.sketor-41.com koles wymiata w mentalu!!!!!

Edytowane przez simon87pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looz;) Musisz użyć fume fx czy cos takiego. Nigdy nie korzystalem wiec... Pozatym bez PS i tak sie pewnie nie obejdzie. Bedzie wieksza kontrola.

 

ps.To ten gość od CLS'a. Fajnie mu wyszlo to prawda, ale i jego nie omineło szlifowanie w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin Rogalski

Jedno pytanie: co robi napis NISMO na Mazdzie? :P a tak poza tym to mi się podoba bardzo-cztery i pół gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: co robi napis NISMO na Mazdzie? :P a tak poza tym to mi się podoba bardzo-cztery i pół gwiazdki :)

ha nie mam pojecia o tuningu wiec nie wiedzialem ,ze nismo to tylko i wylacznie z nissanami buehehe :P ale jak to spiewaja one republic "it is too late for apologize" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności