Skocz do zawartości

Martian Sniper


Zylak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

Jakis czas temu z ludzmi z pracy zapodalismy sobie temat na speed painting "marsjanski snajper". "Malunek" wyszedl mi tak sobie, ale postac, ktora wymyslilem (nie do konca przemyslana) spodobala mi sie na tyle, ze zaczalem ja dlubac w 3d ... zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

"speed" o ktorym wczesniej pisalem - concept

0d4020d693658a89m.jpg

 

Poki co tworze modele ("glowa" juz jest raczej jako FINAL) i szukam detali (tekstury=WIP)

e29c93c0663b5179m.jpg4dd33e64c5bf8b77m.jpg03a5145044e53fc0m.jpg93db2da74f5d0f7bm.jpgaa1bf3456f005a14m.jpg

8fe5943b61e2f5f3m.jpg4f27e821b29c7dafm.jpg

 

pozdrawiam

Edytowane przez Zylak
dadalem prevke conceptu postaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) dzieki wielkie za dobre slowo Drwalu :)

siatki ponizej - glowa jest zbrush'owa (base mesh'a mam gdzies juz zarchiwizowanego na plytkach, ale przy okazji dodam), reszta modeli - detale "glowy" i pancerz = max

pozdrawiam

 

f81bbd5d5e850069m.jpg6255ad79f1c069fcm.jpgea960322972158dfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ...

to jest marsjanin, ja nie wiem co oni tam mają takiego "świecącego", może genitalia, może silnik, może dupę :) tak mi się jakoś wymyśliło i mi się spodobało, tak, że ... sorrka :)

 

Aniu, tekstura ma sporą rozdzielczość (rozmiary: 2048x2048) ale mapowanie jest miejscami zje... :( nie dopatrzyłem tego, postaram się to poprawić.

Dzięki za komentarze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biodra ma za szerokie i to mu jakoś dziwnie kładzie środek ciężkości IMO. poza tym jak dla mnie bardzo przyjemny koncept. jak zrobiłeś tę główkę? bo siatka jakaś taka bardzo ładna (jak dla mnie)

 

ZBrush mi pomogl :/ 2ga iteracja + modyfikator "noise" + malowania deformacji "pull/push" i tak mi wyszlo. Dzieki za dobre slowo :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieje że zrobisz ją(głowe) nieco bardziej organiczną coś i bez hełmu.

Pozatym postać wymiata a bron powinno trzymac na przedramieniach w końcy to snajper.

 

myślałem, że już jest wystarczająco organiczna :/ ... generalnie to "ciało" tego marsjańskiego stwora to w większej części "kość", poszczególne elementy łączone będą jakąś tkanką + będzie miało sporo dołączonych gadgetów mechanicznych ... tak to sobie wymyśliłem :/ Nie wiem czy tak wyjdzie. Postać nie ma hełmu :)

dzięki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności