Jump to content

Wacom zaprasza na prezentację modelu Intuos4


adek

Recommended Posts

Wacom zaprasza na prezentację Intuos4 - najnowszej serii profesjonalnych tabletów piórkowych firmy Wacom. Prezentacja odbędzie się podczas targów Film Video Foto 2009 w Łodzi, 2 kwietnia o godz. 12:00 w sali konferencyjnej w Hali nr 1.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=581

 

 

Link to comment
Share on other sites

Byłem, ale prezentacji nie widziałem. Mogłem za to pobawić się tym cackiem (Ciniqami również) w Photoshopie (Mac, M size) i Lightroomie (PC, S size). Sprzęt "pierwsza" klasa. Co prawda różnicy w stosunku do 3 nie odczułem (może to przez te targowe warunki) ale myślę, że sprzęt jest wart 50% swojej ceny :) (jak zwykle u wacoma).

 

PS. Są napisy "wacom" po obu stronach (na górze odwrócony i na dole), ale jest to tak dobrze zrobione, że pracując właściwie tego odwróconego napisu nie widać.

 

PS2. Targi są w Łodzi bo tu są od lat, ale moim zdaniem co raz mniej "na temat". Według mnie powinny się nazywać Albumy, Ramki, Aparaty kompaktowe, Fotografia, Video i Film (w takiej właśnie kolejności). Sprzętu "pro" jak na lekarstwo (choć i taki był).

 

Link to comment
Share on other sites

@deel77 albumy ramki itepe sprzedawać może każdy, a sprzęt pro robi już niewielu, stąd pewnie taka dysproporcja :-)

Ja na targach w tym roku robię za wystawcę więc nie widziałem za dużo ale nikona sony i samsunga widzialem, olympus i canon pewnie były na jakiś stoiskach. Osprzętu do studia foto i video też widziałem więc tak do końca źle jeszcze nie jest. A ramki albumiki i inne pierdoły zawsze się przydają jak się chce to swoje wymuskane zdjęcie gdzieś zaprezentować.

P.S. Obok WACOMA przechodziłem, ale czasu nie było żeby się pobawić, ale na festiwalu komiksowych już trochę dotykałem :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy