Skocz do zawartości

POJAZD 3d: MERCEDES 300 sl


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, dlaczego kiedys robili ladniejsze samochody niz sa teraz? Bo niemieli komputerow. Duzo latwiej jest wymoodelowac samochod z lat 90, ale taki z 50 czy 60 to UuuU ciezka. Probuje cos takiego zrobic ale niebardzo mi wychodzi jest toszke bugow, ale mam nadzieje ze niebedzie ich widac jak dodam ine elementy. Obejrzyjcie 1st render i sami ocence

1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no znowu ten model porzypomina mi SLR-a ale swietla to mi tu nie pasują.

postararaj sie robic tak zeby tych bugow nie bylo, rob powoli poprostu.Powiem jeszcze jedno jest to naprawde ciezka bryla do wymodelowania choc na pierwszy rzut oka wyglada na wmiare prostą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod jest naprawde bardzo trudny do wymodelowania, teraz bede sie staral posprzatac te bugi ktore juz sa ale jest to wysilek nadludzki, bo cosik chyba namieszalem z siatka, postaram sie dzisaj to poprawic o ile bede mial czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by eax88

Wiecie, dlaczego kiedys robili ladniejsze samochody niz sa teraz? Bo niemieli komputerow. Duzo latwiej jest wymoodelowac samochod z lat 90, ale taki z 50 czy 60 to UuuU ciezka.

 

narazie sie to sprawdza :P[lol2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie naforum niewidzialem porzadnego samochodzika w podeszlym wieku(pomijajac jedno porsche), zamierzm byc pierwszy :P

 

P.S

 

Jezeli jednak byly takie autka to sprostujcie moja wypowiedz, dopiero od niedawna jestem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pierzak

spoko.

jakas mania robienia samochodow wszystkich napadla czy co?

 

Pierzak , żebyś wiedział , kiedyś nawet widziałem jak ktoś motor aprille próbował wymodelować .....a post stanął w miejscu.

WYmodeluj ktoś wreszcie rower albo stadion piłkarski:D albo chociaż skatepark...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

chyba TĄ ;)

 

a model narazie bieda z nędzą :(

wiem ze moje modele sa do bani ale niewiem co robie zle, tylko niemowcie ze niepatrzcie na zdjecia bo specialenie sobie przygotowalem model merca w skali 1:18, zdaje sobie sprawe ze to jest dretwe ale niewiem co mam poprawiac, bugi wzasadzie juz usunolem ale nadal widze ze cos jest nie tak. Moze napiszecie mi co mam zrobic zeby nie robic tak jak robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.jpg

aktualnie dopracowuje te wloty (przd i bok) nie wiem czy dzisiaj jeszcze cos zrobie i dlatego zamieszczam to, \"cos\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiedzialem ze to jest takie trudne. Probowalem dzisiaj caly dzien cos popawic ale mi nie wychodzi i powoli zaczynam widziec coraz mniej bledow.

(co nie znaczy ze ich niema, ale ze jush slepne :P )acha i napiszcie mi gdzie widzicie najwiecej bugsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam (sch) Mercow nie lubie, jakies takie za powazne, jak taka dama ktora patrzy sie na innych pod wzgledem tego, jak sa ubrani... wole BeeMke(W)... :D ale widze je... widze bugi chociazby przy reflektorze.... albo moze to camera, daj 2 polowke... bo nie wiem czy tam bug czy jak :| :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas cos mi nie pasi z tym wlotem z przody, jest on jakis nie taki, na blueprintach jest wszystko gut jak porownoje z photkami jest tez dobrze, ale i tak wyglada to inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, to cos na dachu juz poprawile, dzrwi narazie zostaja jak sa, nimi zajme sie na koniec, juz zrobilem tylni zderzak, i troche tylu dorobilem, screena wrzuce za jakies 30 min(+-30 min :) )wtedy skoncze juz na tyle zeby wam pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos dlugo trwalo te 30 min ale poszedlem film ogladac a jak sie skonczyl to nie mialem sily do kompa podejsc, ale juz mam nowego render jak narazie zle sa drzwi i lampy nie ma ale to na koniec

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer w koncu dziala... szoda tylko ze posty zostaly skasowane :( ale nic ,napiszecie jeszcze raz (mam nadzieje :] )

16.jpg

17.jpg

18.jpg

22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke probowalem z lakierem, te drzwi nie daj spac po nocach, ale musze je zrobic rowne.

 

P.S

 

Dorwalem sie do fajne ksiazki i troche mniej bede czasu poswiecal dla modelu(tytul ksiazki to kardynal z kremla wam tez polecam)

 

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności