Skocz do zawartości

wiz3d: wnętrze mieszkania


KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zacząłem robić swój pierwszy interior. Zdaję sobie sprawe, że za wiele tu jeszcze nie ma - ale mam nadzieje, że dzięki temu wątkowi nabiore troche motywacji.

 

telewizor,głosniki z archmodels, fotele darmowe z netu a krzesło biurkowe na antresoli by Indian (z czasem może sam wymodeluje). W oknach vraylighty + target direct.

 

jak usunąc te plamy? wogóle jak poprawic jakosc tego rendera? pozatym czytałem cos o portallight, co daje ta funkcja?

Edytowane przez KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no z ta szafka to wiem - i tak kuchnia ma 2,2m a uparłem sie zeby szafka byla do sufitu - dam tam jakis wazon:P albo zaslepie - pomysle

 

a z tym aa to nie moge sie połapac jak robic - raz czytam zeby nie uzywa a pozniej ze używac - na renderze jest Area, size: 1,5. W tutoraialu na evermotion9na którym sie wzorowałem autor używa catmull-rom - ale wtedy to całkiem kaszana wychodzi. Własnie ustawienia rendera to dla mnie magia .

link do tut http://www.evermotion.org/tutorials/mich/minterior03.htm

 

edit:

dałem adaptive qmc i catmull-rom:

88093104.jpg

Edytowane przez KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie motyw modny w wizkach ;) Spoko można z tego coś wykrzesać. Ale...

Kuchnia widać że jeszcze do końca nie wymyślona - wymodelowana. Co do arch to ciężka sprawa jest z tymi oknami - drzwi balkonowe powinny się zaczynać tam gdzie koniec okna wyżej, a nie jak masz - na początku drugiego okienka. Wtedy się uporządkuje i nie będzie problemów konstrukcyjnych - stworzy się taki "słup". Tak samo jakby nie ma sensu robienia progu tak wysokiego - zazwyczaj jest tak że posadzka jest jedynie odgrodzona stolarką od balkonu , tarasu. Pozdro i powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddy ma racje to jest kiepskie - zależy od której strony świata są te okna - ale zakładając że to pokój dzienny to na pewno południe a nie wschód. Co do Twoich obecnych otworów okiennych :-) to jest lepiej, ale ja bym powtórzył taki sam otór jak wyżej albo zrobił okno z parapetem na wysokości np. 90 cm w tej samej szerokości co to wyżej, żeby za bardzo nie podziurawić tej ściany, a taki otwór jaki zrobiłeś jakoś mi nie leży zbyt wąski. Ja bym światło słoneczne bardziej skierował w stronę kuchni. Powodzenia!

Edytowane przez jahred6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawe z tego od samego początku - okna dałem tylko dlatego zeby pobawic sie swiatłem, widokiem za oknem, dodac troche dynamizmu. Nie chce zeby miec okna za plecami. Teraz mnie to meczy i zastanawiam sie czy wywalic okna czy telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności